Lázně od 20. 1. 2021 nabízí i léčebné balíčky pro samoplátce

Vážení klienti,

od 20. 1. 2021 přijímáme jak pacienty zdravotních pojišťoven v dospělé i dětské léčebně, tak nově i samoplátecké klienty na léčebné balíčky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Při nástupu pacientů o víkendu je nutné mít s sebou negativní test na COVID-19 (PCR či antigenní) starý maximálně 72 hodin. Toto opatření se týká rovněž doprovodů dětských pacientů v léčebně Vesna a jejich střídání.

Výměna doprovodů u dětských pacientů je možná pouze ve výjimečných a závažných případech, po předchozím schválení primářem léčebny.

Při nástupu ve všední dny testujeme přímo v Janských Lázních v rozmezí 7.00 – 12.00 hod.

Kavárna Kolonáda je z důvodu vládních nařízení aktuálně uzavřena, stejně tak Aquacentrum, Fitness a Expozice lázeňství.

Děkujeme za pochopení.

Na základě opatření Ministerstva zdravotnictví platí v našich lázních tato pravidla:

Pacienti nastupující o víkendu s sebou musí mít negativní test na COVID-19 (PCR či antigenní) starý maximálně 72 hodin. Toto opatření se týká rovněž doprovodů dětských pacientů v léčebně Vesna a jejich střídání.
Při nástupu ve všední dny testujeme přímo v Janských Lázních v rozmezí 7.00 – 12.00 hod.

Na základě nařízení Vlády ČR vás žádáme o striktní dodržování NOŠENÍ ROUŠKY ve vnitřních i venkovních prostorech lázní. Roušky můžete sejmout v případě individuální procházky po okolí, mimo obydlenou část města. Dále prosíme, abyste se neshlukovali ve skupinkách a dodržovali odstupy 2 metry.

Všichni klienti lázní mají povinnost nosit naše látkové roušky, které si budou pravidelně vyměňovat na centrální recepci v Janském Dvoře nebo na sesternách hlavních budov. Zajistíme jejich řádnou desinfekci.

Děkujeme za dodržování všech opatření, jedině tak můžeme zajistit bezpečný chod lázní.

Návštěvy klientů jsou umožněny pouze ve venkovních prostorách a na recepcích ve vyhrazeném prostoru se zachováním hygienických opatření.

Návštěvy musí mít roušku a při vstupu do prostor recepce a při odchodu si budou desinfikovat ruce.

V případě, že bude potřeba klientovi předat osobní věci a ošacení, bude předáno zdravotnickému personálu na recepci Janský Dvůr.

V budovách lázní jsou rozmístěny zásobníky s desinfekcí. Při vstupu do budov a společných prostor jsou všichni klienti povinni provést desinfekci rukou.

Každý klient i návštěva musí při příjmu podepsat Prohlášení, že si není vědom, že by se v uplynulých 14 dnech setkal s osobou, která byla nakažena nemocí COVID-19 způsobenou novým typem koronaviru, či která se s takovou osobou setkala, či s osobou, která vykazovala známky respiračního onemocnění. A že klienti dodržují nařízení, usnesení a jiná opatření vlády a ministerstev ohledně nošení roušek, vyhýbání se společenskému kontaktu a dalších preventivních opatření atd.

Před přijetím k pobytu je všem klientům měřena teplota. 

V případě projevu infekčního onemocnění mají klienti povinnost okamžitě kontaktovat lázeňský zdravotnický personál či pracovníky recepcí.

Jsou upřednostňovány bezkontaktní platby platebními kartami či mobilním telefonem.

Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel pro ochranu zdraví nás všech.

Mgr. Martin Voženílek,
ředitel.

LÁZNĚ JSOU OTEVŘENÉ I PRO LÉČEBNÉ POBYTY.  Důležité info COVID-19 zde

Skip to content facebook