Kariéra a možnosti zaměstnání

Janské Lázně jako zaměstnavatel

Jsme státní podnik, který zaměstnává zhruba 400 zaměstnanců různých profesí. Polovinu personálu tvoří zdravotničtí pracovníci, druhou polovinu provozní pracovníci, techničtí pracovníci a správa.

Práce v lázních nás těší a baví, hlavně když vidíme úsměv na tvářích našich klientů.

Odborný růst

Staráme se o vzdělávání zaměstnanců a dbáme tak o jejich odborný posun v rámci udržení a rozvíjení kvality odváděné práce a péče o naše klienty.

Péče o zaměstnance

Pečujeme rovněž o zdraví našich zaměstnanců a snažíme se je motivovat v rámci benefitního programu. A navíc, pracujeme v krásném prostředí čisté krkonošské přírody!

Dosahujeme výborných výsledků v léčení dětí i dospělých

Léčíme zde nemoci pohybového aparátu, stavy po úrazech a operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, obrny a roztroušená skleróza. Místní klima navíc skvěle funguje při léčbě nemocí dýchacího ústrojí, jako je astma, či stavů po operacích dýchacích cest.

Výborných výsledků dosahujeme také v léčbě poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, včetně dětské obezity a stavů po ukončené léčbě různých typů onkologických onemocnění.

V Janských Lázních se léčí nebo si užívají relaxační programy a pobyty všechny generace od dětí až po seniory. Lázně kapacitně pojmou až 700 klientů včetně dětské léčebny.

Neobyčejné horské prostředí

Okolí na vás zapůsobí čerstvým a neobyčejně čistým podhorským klimatem s vycházkovými trasami, které na mnoha místech zasahují do horského pásma.

Vyvěrají tu dva termální minerální prameny. Ty se nevyužívají jen při léčbě, ale můžete si v nich také zaplavat. Zdejší minerálkou se totiž napouštějí rehabilitační bazény moderního Aquacentra.

Moderní aquacentrum

Aquacentrum mohou využívat zaměstnanci lázní v rámci benefitního programu. Aquacentrum je s hlavními budovami propojeno spojovacími chodbami, takže se klienti i zaměstnanci mohou mezi budovami pohybovat vytápěným interiérem.

V aquacentru najdete také finskou a parní saunu, vodní clony, podvodní sopky, protiproud, masážní a perličková lůžka a vířivky uvnitř nebo na slunečné venkovní terase s nádherným výhledem do okolní krajiny.

Janské Lázně nejstarší lázně v Čechách

Janské Lázně patří mezi nejstarší lázně v Čechách, světovou proslulost získaly v 1. polovině minulého století úspěšnou léčbou následků dětské obrny a staly se tak vůbec první léčebnou svého druhu v Evropě. Na tuto tradici, kvalitu a zkušenosti navazují dodnes.

Péči o klienty zajišťují profesionálové

Péči o klienty zajišťují profesionálové nejen z řad fyzioterapeutů, ergoterapeutů, klinických logopedů, psychologů, lékařů, zdravotních sester a dalšího zdravotního personálu, ale i pracovníci z oblasti stravování a provozně-technického úseku.

Nela Ouředníková

Personalistka
Ředitelství

+420 499 860 123
nela.ourednikova@janskelazne.com

Skip to content