Kavárna Kolonáda

Kavárna Kolonáda je místo pro setkávání s jedinečnou atmosférou a bohatou historií, které od roku 1904 dominuje centru města. Zažijte momenty klidu při voňavé kávě, lahodném zákusku nebo tradiční teplé lázeňské oplatce. Nabízíme také pestrý výběr studených a teplých nápojů, zmrzlinu. V letní sezóně si na naší venkovní zahrádce můžete vychutnat promenádní koncerty a jiné kulturní akce.

Kavárna - otevírací doba

Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Pátek:
Sobota:
Neděle:

10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
10:30 – 21:30
9:00 – 19:30

Náměstí Svobody
542 25 Janské Lázně
Telefon +420 499 860 171

Svatby v lázeňské Kolonádě

Jedinečná atmosféra Kolonády, která je doslova nasáklá historií, přidá Vašemu svatebnímu dnu nezaměnitelnou atmosféru. Ať už si přejete uspořádat malou intimní svatbu pouze pro nejbližší, nebo velkolepou oslavu pro všechny Vaše přátele a rodinu, naše prostory jsou flexibilní a přizpůsobí se Vašim potřebám.

V létě můžete využít naši okouzlující venkovní zahradu pro Vaši svatební hostinu nebo taneční večer pod hvězdami. Zahrada je také ideálním místem pro svatební fotky. V zimě pak nabízíme teplé a útulné prostory naší kavárny. Naší snahou je, aby byl Váš svatební den opravdu nezapomenutelný.

Konference v lázeňské Kolonádě

Odpočiňte si od shonu města a uspořádejte svou konferenci v útulné a stylové Lázeňské kavárně v Janských Lázních. Toto jedinečné místo, které se nachází uprostřed klidné přírody, nabízí dokonalé prostředí pro vaše setkání, workshop nebo týmovou akci. Navíc můžete očekávat prvotřídní služby a profesionální přístup, který splní všechny vaše potřeby a přání.

Lázeňská kavárna je díky své flexibilitě ideálním místem pro menší i větší akce.

Plesy a oslavy v lázeňské Kolonádě

Naše Lázeňská kavárna je tím ideálním místem pro Váš ples nebo oslavu  S historickou atmosférou lázeňského městečka si u nás užijete dokonalý večer plný tance, smíchu a lahodných chutí.

Kavárna se pyšní bohatou historií a originálním interiérem, který dodá vaší události jedinečný nádech. Ať už plánujete významné jubileum nebo oslavu s přáteli, náš tým se postará o každý detail, abyste si mohli plně užít tento magický okamžik. 

Firemní akce a večírky v lázeňské Kolonádě

Rádi byste udělali nezapomenutelnou firemní akci nebo večírek? Naše Lázeňská kavárna v Janských Lázních je místem, kde se každá taková akce promění ve skvělou událost plnou zábavy. S historickou atmosférou lázeňského městečka a krásné přírody si můžete být jisti, že vaše firemní akce bude mít ten správný šmrnc.

Ať už chcete oslavit úspěchy vaší firmy, uspořádat vánoční večírek pro zaměstnance nebo prostě jen oslavit další úspěšný rok, naše kavárna je tím pravým místem. Lázeňská kavárna je díky své flexibilitě ideálním místem pro menší i větší akce.

Plánujete narozeninovou oslavu, firemní večírek, ples nebo svatbu?

Zařídíme pro vás s naším personálem vše na míru dle vašich představ

Na základě zaslané individuální poptávky Vám rádi připravíme cenovou nabídku.

Petra Nováková DiS.

obchodní zástupkyně

+420 770 157 784
petra.novakova@janskelazne.com

Skip to content