Benefity a možnosti - Janské Lázně

Janské Lázně nejstarší lázně v Čechách

Janské Lázně patří mezi nejstarší lázně v Čechách, světovou proslulost získaly v 1. polovině minulého století úspěšnou léčbou následků dětské obrny a staly se tak vůbec první léčebnou svého druhu v Evropě. Na tuto tradici, kvalitu a zkušenosti navazují dodnes.

Dosahujeme výborných výsledků v léčení dětí i dospělých

Léčíme zde nemoci pohybového aparátu, stavy po úrazech a operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, obrny a roztroušená skleróza. Místní klima navíc skvěle funguje při léčbě nemocí dýchacího ústrojí, jako je astma, či stavů po operacích dýchacích cest.

Výborných výsledků dosahujeme také v léčbě poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, včetně dětské obezity a stavů po ukončené léčbě různých typů onkologických onemocnění.

V Janských Lázních se léčí nebo si užívají relaxační programy a pobyty všechny generace od dětí až po seniory. Lázně kapacitně pojmou až 700 klientů včetně dětské léčebny.

Neobyčejné podhorské okolí

Okolí na vás zapůsobí čerstvým a neobyčejně čistým podhorským klimatem s vycházkovými trasami, které na mnoha místech zasahují do horského pásma.

Vyvěrají tu dva termální minerální prameny. Ty se nevyužívají jen při léčbě, ale můžete si v nich také zaplavat. Zdejší minerálkou se totiž napouštějí rehabilitační bazény moderního Aquacentra.

Moderní aquacentrum

Aquacentrum je s hlavními budovami (hotel Terra, Lázeňský Dům, Janský Dvůr) propojeno spojovacími chodbami, takže se klienti i zaměstnanci mohou mezi budovami pohybovat vytápěným interiérem.

V jeho areálu najdete finskou a parní saunu, vodní clony, podvodní sopky, protiproud, masážní a perličková lůžka a vířivky uvnitř nebo na slunečné venkovní terase s nádherným výhledem do okolní krajiny.

Aquacentrum mohou využívat i zaměstnanci lázní v rámci benefit programu.

Péči o klienty zajišťují profesionálové

Péči o klienty zajišťují profesionálové nejen z řad fyzioterapeutů, ergoterapeutů, klinických logopedů, psychologů, lékařů, zdravotních sester a dalšího zdravotního personálu, ale i pracovníci z oblasti stravování a provozně-technického úseku.

Benefity zaměstnanců našich lázních

Jednou z mnoha výhod zaměstnání v našich lázních je možnost poskytnutí služebního bytu či příspěvku na dopravu.

  • Vzdělávání v oboru hrazené zaměstnavatelem
  • Ubytování nebo poskytnutí služebního bytu (do vyčerpání kapacit)
  • Příspěvek na dopravu (kromě bydliště v Janských Lázních)
  • Zaměstnanecké stravování
  • Týden dovolené navíc, tedy 5 týdnů dovolené
  • Využívaní předplacené karty Ticket Benefits Card (více zde: tbc_kralovehradecky-kraj )
Dárkové poukázky