Snadné čtení - základní informace

Informace o lázních Janské Lázně

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Jak se k nám dostanete

Přijít můžete pěšky, přijet autem nebo autobusem. Vystupte na zastávce se jménem Janské Lázně ,,kolonáda“. V lázních Vám poradí na recepcích, nebo se můžete řídit informačními tabulemi.

Co děláme?

Dospělá léčebna v Janských Lázních léčí a pečuje především o pacienty s onemocněním pohybového aparátu, pacienty se svalovými onemocněními, pacienty po onkologické léčbě, pacienty s nemocemi dýchacího ústrojí.

Dětská léčebna Vesna léčí děti a dospívající do 18 let hlavně s onkologickými onemocněními, respiračními onemocněními, nervovými poruchami, onemocněním pohybového aparátu. Dále řeší metabolické poruchy a obezitu.

Kromě léčby lázně Janské Lázně také nabízejí hotelové ubytování. Lázně Janské Lázně jsou také ideální místo pro sportovní a rekreační aktivity v Krkonoších.

Léčba v lázních

Vše co potřebujete před nástupem do lázní se dovíte v dokumentu ke stažení níže.

Návštěvy

Pokud budete v lázních ubytováni, mohou Vás navštěvovat Vaši blízcí. Informace o návštěvách jsou k dispozici v dokumentu ke stažení níže.

Co si vzít do lázní Janské Lázně

V textu najdete seznam věcí, které je dobré vzít si s sebou do lázní Janské Lázně. Na konci textu najdete seznam věcí, které si do lázní Janské Lázně není dobré přinést.

Vezměte si:

Doklady

Dokumenty

Léky

Oblečení

Hygienické potřeby

Zdravotní pomůcky, například

Další vhodné věci

Neberte si:

Zveme Vás na zahájení lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 1. 6. 2024.

Skip to content