Ubytování v SRDCI KRKONOŠ

Vyberte si z nabídky ověřeného ubytování v Janských Lázních.
Jen u nás navíc se vstupem do Aqua a Fitness centra zdarma!

Vyhledejte volné ubytování podle termínu

Pokoj 1

Disponujeme dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky (rozkládací křeslo). Vyhledejte si pokoj pro 2 dospělé a 1 přistýlku. 

Je vás více? Disponujeme dvěma apartmány Čechie, každý až pro 6 osob. Více o apartmánech Čechie a možnosti rezervace.

Nejste si jistí výběrem ubytování? Kontaktujte nás na sales@janskelazne.com

Disponujeme dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Pro dítě je možné zapůjčit mobilní dětskou postýlku. 

  • Děti do dvou let věku mají ubytování zdarma bez nároku na hotelové služby.
  • Maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji jsou 2 dospělí a 1 dítě. 
  • Děti od 3 do 11 let mají 20 % slevu na ubytování.

Nejste si jistí výběrem ubytování? Kontaktujte nás na sales@janskelazne.com

Zvolte si typ ubytování podle kategorie

Hotel Terra***

Od 1 550 Kč za osobu/noc

Nadstandardní ubytování

Horský hotel Terra nabízí nadstandardní ubytování, disponuje výtahem a je propojen spojovací chodbou se SPA centrem, což zvyšuje pohodlí. Terra vám poskytne pobyt v samém centru lázní, u lázeňské kolonády. 

Réva

Od 950 Kč za osobu/noc

Komfortní ubytování

Réva nabízí různé kategorie pokojů. Dvoulůžkové pokoje Plus jsou po rekonstrukci, Economy pokoje jsou před rekonstrukcí. Réva disponuje výtahem. Stravování pro hosty zajišťuje hotel Terra. Réva se nachází 5 minut chůze od centra lázní.

Bellevue

Od 750 Kč za osobu/noc

Cenově dostupné ubytování

Cenově dostupná varianta ubytování pro nenáročné nabízí pokoje v původním stylu. Bellevue nedisponuje výtahem a stravování je zajištěno v hotelu Terra. Bellevue najdete přímo v centru lázní.

Apartmány Čechie

Od 5 400 Kč za apartmán/noc

Nadstandardní apartmány

Preferujete ubytování na vyšší úrovni? Využijte luxusní apartmány Čechie až pro 6 osob, s vlastními koupelnami, plně vybavenou kuchyní a kávovarem. Nacházejí se v srdci města vedle kavárny Kolonáda. 

Oblíbená místa
v Janských Lázních

Aquacentrum Janské Lázně s wellness službami

Vraťte se do kondice, uvolněte napětí. Využijte bazén s minerálními prameny, dopřejte si masáž, zpevněte svaly v posilovně. Bazén s minerálním pramenem o teplotě 27 °C, vodními clonami, protiproudem, masážními a perličkovýma lůžky vířivkami a saunami. V létě slunečná terasa. Nabízíme klasickou masáž, havajskou Lomi Lomi, masáž lávovými kameny, aroma masáž a bambusovou masáž a jedinečnou Maderoterapii.

Lázeňská kolonáda

Janské Lázně jsou známé svou secesní lázeňskou kolonádou, kterou navrhl vídeňský architekt Brange. Tato stylová dominantní stavba, jež je postavena na hlubokých pilotech z ocelové konstrukce, byla dokončena v roce 1904 pod vedením Johanna Blascheka z Trutnova. Kolonáda v Janských Lázních je centrem společenských akcí a uvnitř se nachází se stejnojmenná kavárna, která je místem odpočinku j pro lázeňské hosty. Toto místo je také důležitou součástí místní architektury a patří mezi hlavní turistické atrakce města.

Kolonada 2

Kavárna Kolonáda

Dopřejte si pohodu tradičních lázní, nechte se hýčkat od rána do večera. U nás najdete krásnou architekturu, skvělou kavárnu i bohatou kulturu.
Kavárna Kolonáda je místo pro setkávání s jedinečnou atmosférou a bohatou historií, které od roku 1904 dominuje centru města. Zažijte momenty klidu při voňavé kávě, lahodném zákusku nebo tradiční teplé lázeňské oplatce. Nabízíme také pestrý výběr studených a teplých nápojů, zmrzlinu a další občerstvení. V letní sezóně si na naší venkovní zahrádce můžete vychutnat promenádní koncerty a jiné kulturní akce.

Krkonoše a Ski Resort Černá Hora

Černá hora v Janských Lázních, s výškou 1299 metrů, nabízí ideální podmínky pro milovníky zimních sportů a pěší turistiku. Lanovka na vrchol poskytuje jednoduchý přístup a nádherný výhled na překrásnou krajinu Krkonoš, nejvyššího pohoří České republiky. Při návštěvě nezapomeňte prozkoumat bohatou flóru a faunu národního parku Krkonoše a užít si množství turistických tras.

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů Krkonoše je unikátní atrakcí umístěnou v srdci Krkonošského národního parku, která návštěvníkům umožňuje prozkoumat krásné lesy od kořenů až po koruny. Tato bezbariérová stezka, vyznamenaná titulem Stavba roku 2018 Královehradeckého kraje, nabízí adrenalinové a vzdělávací zastávky, kde můžete poznat místní flóru a faunu, a dokonce se podívat do podzemní jeskyně a studovat mikrosvět půdy a kořenový systém stromů.

Galerie
Na co se můžete těšit

Mapa ubytování
Janských Lázní

Nejčastější otázky a odpovědi

Odpověď:

Z důvodu omezené kapacity parkovacích ploch není možné parkovací místo rezervovat. V případě volné kapacity bude za poplatek ve výši 50 Kč/den poskytnuto v den příjezdu na recepci. Informace o parkovaní naleznete zde.

Odpověď:

Cena zahrnuje snídani formou bufetu (kromě apartmánů Čechie). Za příplatek je možné dokoupení polopenze či plné penze.

Odpověď:

Ne, pobyt se psy a jinými zvířaty není povolen.

Odpověď:

Ano. Procedury dle vlastního výběru si můžete vybrat zde.
Doporučujeme výběr procedur již při rezervaci ubytování.

Odpověď:

Nejbližší zastávka se nachází cca 5 minut chůze.
Našim klientům nabízíme možnost zapůjčení skibusové karty (oproti vratné záloze) pro bezplatné využití linky Skibus City Janské Lázně. Více informací zde.

Odpověď:

Jistě. Vaše zavazadla vám rádi uschováme na centrální recepci Janský Dvůr.

Odpověď:

Ano, máte právo kdykoliv pobyt zrušit, tj. odstoupit od uzavřené smlouvy. Toto odstoupení musí být provedeno písemnou formou a prokazatelně doručeno lázním. Lázním ovšem vzniká nárok na zaplacení storno poplatku, a to v souladu s aktuálně platnými obchodními podmínkami

Váháte s výběrem ubytování?

Rádi vám s rezervací pomůžeme. Zavolejte +420 499 860 303 nebo jednoduše vyplňte formulář níže a brzy vám nabídneme vhodné řešení…

© 2024 Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik, Česká republika. Všechna práva vyhrazena.
Skip to content