Dárkové poukazy

Co víc si můžeme přát, než aby naši nejbližší zůstávali plni elánu a těšili se z každého dne? Podpořte jejich kondici, dopřejte jim relax a profesionální lázeňskou péči. V čisté krkonošské přírodě se zbaví nejen stresu, ale klidně i bolestí zad nebo následků zdravotních komplikací.

Obdarujte své blízké

Dárkové poukázky si můžete zakoupit na jakýkoliv pobytový balíček. Poukázky vám rádi zašleme e-mailem, napište nám na email sales@janskelazne.com, případně na telefonu 499 860 303 (všední dny 7-15 h).

Objednejte si poukaz na vybrané pobyty

500x300_Poukazy_DO_LAZNI_NA_ZKOUSKU

Darujte relaxaci, regeneraci sil a wellness týden v jedinečném prostředí Krkonoš. Balíček obsahuje masáže, termální koupele a zábaly, volné vstupy do našeho Aquacentra a Fitness centra.

500x300_Poukazy_VIKENDOVY_RELAX

Program je vhodný pro ty, kteří nemají mnoho volného času, ale přesto hledají cestu k obnově fyzických a psychických sil v klidném lázeňském prostředí.

500x300_Poukazy_SENIORI

Darujte zasloužený odpočinek. Program šitý na míru seniorům zahrnuje nejen vstup do aquacentra s bazénem, vířivkou, saunami a masážemi, ale také jedinečnou možnost procházek v krásném okolí Krkonoš. Balíček obsahuje také řadu dalších bonusů.

500x300_Poukazy_BOLESTI_ZAD

Trápí vaše blízké bolest zad? Obdarujte je balíčkem, který získal ocenění ve Velké ceně cestovního ruchu. Program se zaměřuje na prevenci bolestí páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a u akutních výhřezů plotének a skolióz. 

500x300_Poukazy_WELLNESS_DOTEK

Vaši blízcí si užijí si 3denní wellness pobyt v Janských Lázních, kde na ně čeká dokonalý odpočinek od všedního shonu. K regeneraci jim pomůže například klasická částečná masáž nebo rašelinový zábal. Naše lázně nabízí nejen relaxaci, ale i možnost procházek v okouzlující přírodě.

500x300_Poukazy_MOLEKULARNI_VODIK

Darujte 7 dní strávených v čistém horském prostředí s klasickými procedurami, jako je například masáž Lomi Lomi nebo perličková koupel, doplněné o aplikaci molekulárního vodíku. Vaši blízcí poznají účinky molekulárního vodíku v jedinečném wellness balíčku.

500x300_Poukazy_LAZENSKA_POHODA

Darujte týden v čistém horském prostředí přírody Krkonošského národního parku naplněný bohatým wellnes programem, který zahrnuje: celkovou perličkovou koupel v léčivé termální vodě, klasickou masáž částečnou, havajskou masáž částečnou nebo rašelinový zábal.

500x300_Poukazy AKTIVNI ODPOCINEK

Tento balíček je kombinací aktivního pohybu v přírodě a relaxačních procedur, které zahrnují celkovou přísadovou koupel v termální vodě, havajskou masáž částečnou a rašelinový zábal. Pobyt zahrnuje vstupenku na Stezku korunami stromů a na lanovku na Sněžku.

500x300_Poukazy REGENERACE_PO_COVIDU

Prodělali vaši blízcí onemocnění covid-19? Tento balíček je cesta k obnově jejich fyzických a psychických sil v klidném lázeňském prostředí. Týdenní lázeňský program s 15 procedurami je sestaven tak, aby pomohl nabrat dech a ulevil celému tělu.

500x300_Poukazy REDUKCE_VAHY

Mají vaši blízcí problém s hubnutím? Obdarujte je léčebným balíčkem, ve kterém jim nutriční terapeut sestaví výživový plán a osobní trenér upraví individuální tréninkový program pro redukci hmotnosti. Nedílnou součástí je i regenerace organismu pomocí relaxačních procedur.

Objednejte poukaz nyní

Skip to content