Lázně pod stromeček

Co víc si můžeme přát, než aby naši nejbližší zůstávali plni elánu a těšili se z každého dne? Podpořte jejich kondici, dopřejte jim relax a profesionální lázeňskou péči. V čisté krkonošské přírodě se zbaví nejen stresu, ale klidně i bolestí zad nebo následků zdravotních komplikací. Kdo si o Štědrém dnu rozbalí dárek s názvem Lázně pod stromeček, bude dobře vědět, jak moc ho máte rádi. 

Speciální nabídku volných vstupů do janskolázeňských zařízení i wellness pobyty ocení rodiče, přátelé i třeba milá kolegyně. A pokud po odpočinku v luxusním lázeňském prostředí toužíte sami, napište Ježíškovi. Jistě vám přání vyplní.

Vyberte si jeden z volných poukazů na pobyty

JL_darkovy_vanocni_poukaz_2023_11_POBYTOVY
JL_darkovy_vanocni_poukaz_2023_11_CASTKA

Dárkové poukázky si můžete zakoupit na jakýkoliv pobytový balíček.Poukázky vám rádi zašleme e-mailem, napište nám na email sales@janskelazne.com, případně na telefonu 499 860 303 (všední dny 7-15 h).

Objednejte si poukaz na vybrané pobyty

Darujte relaxaci, regeneraci sil a wellness týden v jedinečném prostředí Krkonoš. Balíček obsahuje masáže, termální koupele a zábaly, volné vstupy do našeho Aquacentra a Fitness centra.

500x300_Vanocni_poukazy_VIKENDOVA_RELAX

Program je vhodný pro ty, kteří nemají mnoho volného času, ale přesto hledají cestu k obnově fyzických a psychických sil v klidném lázeňském prostředí.

500x300_Vanocni_poukazy_SENIORI

Darujte zasloužený odpočinek. Program šitý na míru seniorům zahrnuje nejen vstup do aquacentra s bazénem, vířivkou, saunami a masážemi, ale také jedinečnou možnost procházek v krásném okolí Krkonoš. Balíček obsahuje také řadu dalších bonusů.

500x300_Vanocni_poukazy_BOLESTI_ZAD

Trápí vaše blízké bolest zad? Obdarujte je balíčkem, který získal ocenění ve Velké ceně cestovního ruchu. Program se zaměřuje na prevenci bolestí páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a u akutních výhřezů plotének a skolióz. 

JL_darkovy_vanocni_poukaz_2023_12_WELLNESS_DAY

Obdarovaného čeká lekce jógy s naším certifikovaným instruktorem. V aquacentru si poté užije vířivé vany, sauny a bazén napuštěn termální vodou s vodními clonami a odpočinkovou zónou.

Získejte poukaz do Fitness centra nebo Aqua centra

Jestli vaši blízcí milují masáže, plavání, saunování a posilovnu, pořiďte jim poukázky nebo permanentky v našich lázních.

Dárkové poukázky si můžete zakoupit během otevírací doby ve Fitness centru, na recepci Aquacentra. Poukázky vám rádi zašleme také e-mailem, napište nám na email sales@janskelazne.com, případně na telefonu 499 860 303 (všední dny 7-15 h).

Objednejte poukaz nyní

Zveme Vás na zahájení lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 1. 6. 2024.

Skip to content