FITNESS

Naše fitness centrum nabízí posilovací zónu, kardio zónu, funkční i ABS zónu a také skupinová cvičení v rámci wellness balíčků (např. program na redukci váhy či program proti bolesti zad). Spinningová kola, běžecký pás, veslovací trenažér či multifunkční posilovací věž jsou nedílnou součástí vybavení fitness. S jednotlivými kroky poradí zkušený fitness trenér.

Zavedli jsme také 45ti minutové kruhové tréninky s trenérem, které probíhají pravidelně každý čtvrtek od 17:00 hodin a dále po domluvě s trenérem podle počtu předem přihlášených osob. Kruhové tréninky jsou minimálně pro 3 osoby a maximálně pro 8 osob. Je třeba si předem zarezervovat místo na recepci fitness centra, tel: 499 860 183.

Těší se na Vás naši trenéři!

 

SM-systém MUDr. Smíška

SM-Systém MUDr. Smíška se opírá o 25 let klinických zkušeností s touto metodou u lidí s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a u akutních výhřezů plotének a skolióz. Cvičení podle této metody má také velký význam v prevenci a léčbě poruch velkých kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních a nožní klenby. Metoda je využívána též vrcholovými sportovci jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů.

Nordic walking

K této aktivitě jsou zapotřebí správné Nordic walking hole, které Vám v případě zájmu zapůjčíme, a lze ji provozovat v každém věku bez rozdílu fyzické zdatnosti. Při správné technice se zapojí až devadesát procent svalstva, což má za následek zvýšenou srdeční činnosti a tím působí i jako prevence proti kardiovaskulárním chorobám.

Motomed

Je pohybový terapeutický přístroj, na kterém si procvičíte nohy nebo ruce, můžete tak trénovat svalovou sílu. Pohybová aktivita je podobná jízdě na kole.

Rotoped

Terapeutický přístroj, na kterém si zlepšíte kondici, pravidelný trénink má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Stepper

Přístroj pro všechny, kdo chtějí zapracovat na své kondici, posílit partie stehen, hýždí a boků. Jedná se o aktivitu, která simuluje chůzi do schodů.

Adresa a kontakt

Obchodní 304
542 25  Janské Lázně
okres Trutnov, Královéhradecký kraj
(GPS: 50.6314297N, 15.7809011E)

Tel: +420 499 860 181, +420 499 860 111

LÁZNĚ JSOU OTEVŘENÉ JEN PRO KLIENTY ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN

Skip to content facebook