WELLNESS

V našem wellness centru jsme pro Vás připravili pestrou nabídku masáží. Naši zkušení maséři Vám poskytnou klasickou masáž, havajskou masáž Lomi Lomi, masáž lávovými kameny, aroma masáž či bambusovou masáž. S použitím různých technik, které přizpůsobí Vašim individuálním potřebám, docílí celkového uvolnění těla a mysli, odstraní napětí a uvolní vaše namožené svaly.

Nechte se u nás hýčkat opravdovým luxusem v klidném a přátelském prostředí.

Druhy masáží

Klasická masáž

Je určena k uvolnění svalů, kloubů a regeneraci celého těla. Podporuje metabolismus a krevní oběh masírované oblasti. Příznivě působí proti únavě a dodává energii.

Havajská masáž Lomi Lomi

Je právem považována za perlu mezi masážemi. Speciální masážní techniky vyvolávají hluboký relaxační účinek, který dokonale harmonizuje tělo i duši. Vychází z léčitelské tradice, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie člověka. Uvolňuje energetické bloky a vyrovnává organismus.

Masáž lávovými kameny

Patří mezi účinné terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů s použitím nahřátých kamenů. Dodává životní sílu a dobrou náladu. Podporuje celkovou regeneraci a detoxikaci organismu.

Bambusová masáž

Procedura podporující odtok lymfy, provádí se pomocí oleje a bambusových tyček. Je vyhledávaná pro silnou účinnost na lymfatické cesty, má reflexní i exfoliační účinky.

Aroma masáž

Relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Ulevuje při stresu, harmonizuje tělo i psychiku.

Vodoléčba

Plavání v termálním bazénu

Součástí bazénu jsou i vodní clony, podvodní sopky, protiproud, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky. Bazén je plněn termálními minerálními prameny.

Celková vířivá/perličková lázeň

Účinky lázně jsou masážní a relaxační, kdy dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Lázeň účinně napomáhá odstraňovat únavu a stres.

Částečná vířivá lázeň

Využívá se masážního účinku vody na horní nebo dolní končetiny a dochází k prokrvení a uvolnění svalů a kloubů.

Balneologie

Suchá uhličitá koupel

Podstatou je uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního vaku plněného oxidem uhličitým. Účinky jsou prokrvení pokožky, svalstva, posílení imunitního systému.

Bioptronová lampa

Využívá se aplikace polarizovaného světla, povzbuzuje regenerační procesy organismu, posiluje imunitní systém, zmírňuje bolesti, podporuje hojení ran a jizev.

Parafín na ruce

Parafín jako nosič tepla výborně prohřívá a uvolňuje svaly a drobné klouby rukou, pomáhá snižovat bolest.

Peloid

Využívá se sáček s prohřátou rašelinou. Dochází k předávání tepla do organismu a tkáně a svaly se uvolňují, relaxují.

Adresa a kontakt

Obchodní 304
542 25  Janské Lázně
okres Trutnov, Královéhradecký kraj
(GPS: 50.6314297N, 15.7809011E)

Tel: +420 499 860 181, +420 499 860 111

LÁZNĚ JSOU OTEVŘENÉ, AKTUÁLNÍ INFORMACE K POBYTŮM A PODMÍNKY

Skip to content