Zaměstnanecké benefity

Dopřejte zaměstnancům regeneraci organismu pobytem v Janských Lázních, které patří nejen k jedněm z nejlepších lázeňských zařízeních v České republice, ale také ke špičkovým sportovním a rekreačním střediskům v Krkonoších.

Nabízíme ozdravně relaxační pobyty zaměřené na obnovu fyzické a duševní kondice i prevenci zdravotních rizik spojených s výkonem povolání, které dokážeme sestavit tak, aby umožnily co možná nejefektivnější regeneraci a zároveň poskytl prostor pro relaxaci v okolním horském prostředí pro konkrétní profesní skupinu.

V případě, že si z této nabídky samopláteckých pobytů nevyberete, rádi připravíme dle potřeb vašich zaměstnanců individuální cenovou nabídku na rekondiční pobyt. 

Napište nám, o co byste měli zájem:

Pole označené * jen nutné vyplnit

Údaje zde uvedené slouží výhradně k odpovědi na Váš dotaz, případně k vyřešení Vámi popsané situace, a budou neprodleně poté vymazány. Vaše údaje zpracováváme v souladu s platnou evropskou i národní legislativou (zejm. GDPR). Všeobecné informace SLL JL o zpracovávání osobních údajů, včetně uvedení Vašich práv, jsou k dispozici zde.

Na základě zaslané individuální poptávky Vám rádi připravíme cenovou nabídku.

Obnovujeme příjem slevových poukazů se státní podporou. Důležité info zde