Darujte svým blízkým něco jedinečného

Darujte svým blízkým něco jedinečného

Co víc si můžeme přát, než aby naši nejbližší zůstávali plni elánu a těšili se z každého dne? Podpořte jejich kondici, dopřejte jim relax a profesionální lázeňskou péči. 

V čisté krkonošské přírodě se zbaví nejen stresu, ale klidně i bolestí zad nebo následků zdravotních komplikací.

Kdo si o Štědrém dnu rozbalí dárek s názvem Lázně pod stromeček, bude dobře vědět, jak moc ho máte rádi. 

Speciální nabídku volných vstupů do janskolázeňských zařízení i wellness pobyty ocení rodiče, přátelé i třeba milá kolegyně. 

A pokud po odpočinku v luxusním lázeňském prostředí toužíte sami, napište Ježíškovi. Jistě vám přání vyplní.

Vánoční poukazy do Fitness a Aqua centra

Jestli vaši blízcí milují masáže, plavání, saunování a posilovnu, pořiďte jim poukázky nebo permanentky:

  • Poukaz na masáž: Zkušení maséři se postarají o klasickou, havajskou nebo Lomi Lomi masáž, aroma masáž, masáž lávovými kameny i populární maderoterapii.
  • Permanentka do Fitness centra: Cvičit lze s trenérem i bez něj, k dispozici jsou posilovací, kardio, funkční i ABS zóna, spinningová kola nebo multifunkční posilovací věž. Je možné absolvovat také cvičení SM-systém MUDr. Smíška.
  • Permanentka do Aquacentra: Aktivní odpočinek v bazénu s termální vodou uvolní svaly, návštěva finské či parní sauny pomůže zrelaxovat.

Pobytové wellness balíčky

Pokud chcete udělat pod stromečkem skutečně velkou radost, dopřejte svým milým několikadenní pobyt s lázeňskými procedurami:

  • Do lázní na zkoušku: Pobytový balíček na celý týden zahrnuje masáže, koupele, zábaly, pitnou kúru a samozřejmě ubytování s polopenzí a volné vstupy do Fitness a Aquacentra.
  • Program proti bolesti zad: Intenzivní týden začíná lékařskou prohlídkou, která stanoví lázeňské procedury. Nechybí cvičení SM-systém MUDr. Smíška, volné vstupy do Fitness a Aquacentra ani ubytování s polopenzí.
  • Relaxační balíček pro seniory: Program šitý na míru dříve narozeným obsahuje koupel, skupinové cvičení, nordic walking a slevu na masáže. Součástí čtyřdenního pobytu jsou volné vstupy do Fitness a Aquacentra, ubytování a polopenze.
  • Víkendový relaxační pobyt: Čtyřdenní lázeňský program pro načerpání psychických i fyzických sil nabízí masáže, zábal, koupel, volné vstupy do Fitness a Aquacentra a ubytování s polopenzí.

Ať jsou vaše Vánoce veselé a vaše rodiny zdravé!

Skip to content