Vítejte v Janských Lázních

Janské Lázně patří v zimě mezi nejoblíbenější lyžařská střediska v Čechách. Po zbytek roku jsou vyhledávány turisty a cyklisty jako perfektní výchozí bod pro výlety do Krkonošského národního parku.

Až na samotné vrcholky hor se dostanete díky kabinové lanovce na Černou Horu. Co vše můžete ve volném čase v Janských Lázních podniknout, naleznete zde.

Město je však známé také díky našim lázním

V Janských Lázních úspěšně léčíme nemoci pohybového aparátu, včetně stavů po úrazech a operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, obrny a roztroušenou sklerózu a další onemocnění.

Výborných výsledků dosahujeme také v léčbě nemocí dýchacího ústrojí jako je astma, či stavů po operacích dýchacích cest a po onkologických diagnózách. Vše o léčbě dospělých naleznete zde

Moderní přístrojová a robotická rehabilitace

V rámci léčby využíváme nejmodernější rehabilitační zařízení i z oblasti robotiky. Jako jedni z mála v České republice nabízíme cvičení například na antigravitačním trenažéru ALTER G, který vyvinula NASA.

Proslulá je naše dětská léčebna Vesna

Je umístěna v krásném, klidném přírodním prostředí, které propůjčuje léčebně vysloveně horský ráz. Léčíme zde děti s dětskou mozkovou obrnou a s různými pohybovými onemocněními či dýchacími obtížemi. Vše o léčbě dětí naleznete zde.

Ideální místo kde získat novou energii

Termální minerální voda, lokální podhorské klima, nejmodernější rehabilitační přístroje a hlavně naši výborní fyzioterapeuté, maséři, lékaři a další zdravotnický i ošetřovatelský personál dělají z Janských Lázní opravdu ideální místo pro léčbu, rehabilitaci a odpočinek.

Aquacentrum

Přijeďte do Janských Lázní

Rádi byste přijeli do Janských Lázní na léčebný pobyt hrazený pojišťovnou? Veškeré potřebné informace naleznete zde.

Pojišťovna Vám pobyt neuhradí? Nevadí, máme též širokou nabídku léčebných a wellness pobytů zde

Rádi byste se u nás pouze ubytovali? Nabídku ubytování v luxusním hotelu Terra*** Superior a v dalších lázeňských objektech naleznete zde.

LÁZNĚ JSOU OTEVŘENÉ, AKTUÁLNÍ INFORMACE K POBYTŮM A PODMÍNKY

Skip to content