Vítejte v Janských Lázních

Janské Lázně patří v zimě mezi nejoblíbenější lyžařská střediska v Čechách. Po zbytek roku jsou vyhledávány turisty a cyklisty jako perfektní výchozí bod pro výlety do Krkonošského národního parku.

Až na samotné vrcholky hor se dostanete díky kabinové lanovce na Černou Horu. Co vše můžete ve volném čase v Janských Lázních podniknout, naleznete zde.

Město je však známé také díky našim lázním

V Janských Lázních úspěšně léčíme nemoci pohybového aparátu, včetně stavů po úrazech a operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, obrny a roztroušenou sklerózu a další onemocnění.

Výborných výsledků dosahujeme také v léčbě nemocí dýchacího ústrojí jako je astma, či stavů po operacích dýchacích cest a po onkologických diagnózách. Vše o léčbě dospělých naleznete zde

Proslulá je naše dětská léčebna Vesna

Je umístěna v krásném, klidném přírodním prostředí, které propůjčuje léčebně vysloveně horský ráz. Léčíme zde děti s dětskou mozkovou obrnou a s různými pohybovými onemocněními či dýchacími obtížemi. Vše o léčbě dětí naleznete zde.

Ideální místo kde získat novou energii

Termální minerální voda, lokální podhorské klima, nejmodernější rehabilitační přístroje a hlavně naši výborní fyzioterapeuté, maséři, lékaři a další zdravotnický i ošetřovatelský personál dělají z Janských Lázní opravdu ideální místo pro léčbu, rehabilitaci a odpočinek.

Přijeďte do Janských Lázní

Rádi byste přijeli do Janských Lázní na léčebný pobyt hrazený pojišťovnou? Veškeré potřebné informace naleznete zde.

Pojišťovna Vám pobyt neuhradí? Nevadí, máme též širokou nabídku léčebných a wellness pobytů zde

Rádi byste se u nás pouze ubytovali? Nabídku ubytování v luxusním hotelu Terra*** Superior a v dalších lázeňských objektech naleznete zde.

Aquacentrum

COVID-19 AKTUÁLNÍ INFO:  Důležité info zde

Skip to content facebook