fbpx

Ze sjezdovky rovnou do bazénu s minerálkou a zpět

Před koncem roku je z městečka pod Černou horou cítit sváteční nálada do daleka. Snoubí se zde nejrozmanitější vůně a dominuje jim vůně vánočního punče z kolonády, štědrovečerního či silvestrovského menu a samozřejmě lázeňských procedur. Lidé si stále častěji přejí prožít nejkrásnější svátky v roce daleko od všedního života, a tak si vychutnávají třeba klidný tep Janských Lázní. Škála možností pro zimní radovánky i relaxaci v jediných lázních na české straně Krkonoš je pestrá.
Dobrou zprávou je, že sezóna koupání v Janských Lázních nekončí a zaplavat si v minerálce přijíždějí lidé zdaleka, nebo přímo ze sjezdovky. Dva termální prameny – Janův a Černý - zásobují lázně léčivou vodou bez ustání a klienti si jejich účinků užívají plnými doušky i v masážních vanách a vířivkách.

Na sjezdovce za pár minut

Saně - rohačky dnes už v Janských Lázních jen tak nepotkáte. Přesto, že sáňkování předčilo lyžování, jízda po tři a půl kilometru dlouhé sáňkařské cestě z Černé hory do Janských Lázní je zážitkem. Lyžování si však drží prim, vždyť na lanovku v Česku největšího SkiResortu Černá hora – Pec nastupují lyžaři přímo ve městě. Osmimístné kabinky překonají převýšení 566 metrů a délku 2303 metrů za pár minut a z Černé hory sjíždějí po sjezdovkách, které dohromady čítají 41 kilometrů. Z lázní je to na lanovku pár minut a stejně tak rychle je to zpět do Aquacentra.

Originální Vánoce a Silvestr

Závěr roku strávený v Janských Lázních tak má originální podobu. Součástí Vánočního a Silvestrovského balíčku je ubytování v hotelu Terra***Superior s volným vstupem do Aquacentra, kam lze přejít z pokoje jen v županu. Klienty Vánočního pobytu pak čeká kromě dalších příjemností Štědrovečerní večeře o čtyřech chodech. Nový rok mohou klienti Silvestrovského balíčku přivítat v secesní lázeňské Kolonádě s bohatým rautem, živou hudbou a ohňostrojem. Obě nabídky obsahují havajské masáže a slevu na vícedenní skipas do největšího lyžařského areálu v ČR, do SkiResortu Černá hora – Pec a kartu na ski bus jako dárek.

www.janskelazne.com

Skip to content