V Janských Lázních se daří vracet pohyb pacientům s kompletním přerušením míchy

Na světě dosud neexistovala funkční forma léčby, která by dokázala pomoci pacientům s úplným přerušením míchy. V Janských Lázních pomáhá pacientům unikátní léčba ochrnutí pomocí elektroakupunktury už několik let. 

Autorem léčebné metody AC-TIVE ENF, která vznikla spojením lékařské akupunktury a znalostí fyzikální medicíny, je rehabilitační lékař Peter Olšák, který má za sebou léčbu více než 700 pacientů a mezi nimi nově i ty s kompletním přerušením míchy.

Chcete se objednat na elektroakupunkturu a nebo máte dotaz?

Vyplňte, prosím, náš formulář, který se nachází níže.

Pan doktor a jeho tým dostávají každý den spoustu dotazů, na které se snaží odpovědět co nejdříve. Prosíme vás proto o trpělivost s reakcí.

Cena za elektroakupunkturu je 500 Kč.

Kdo je MUDr. Peter Olšák?

MUDr. Peter Olšák

Narodil se v roce 1985 v Ilavě na Slovensku. Po studiích na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci pracoval deset let jako rehabilitační lékař v olomoucké fakultní nemocnici. Na podzim 2020 nastoupil do dětské léčebny Vesna, kde působí dosud.

Elektroakupunkturu začal u pacientů s těžkými poruchami hybnosti používat v roce 2016, touto metodou jich odléčil více než 700. O elektroakupunktuře přednáší, věnuje se výuce akupunktury a elektroakupunktury pro lékaře. Je vědeckým sekretářem České lékařské akupunkturistické společnosti JEP.

V minulém roce vedl tým vědců Univerzity Palackého v Olomouci, kteří zvítězili v soutěži Transfera technology day 2023 s inovativními jehlami pro aplikace elektroakupunktury.

Novinky a zajímavosti

Kolonada
Jarní regenerace v srdci krásné přírody Janských Lázní je klíčem
Peter Olšák
Na světě dosud neexistovala funkční forma léčby, která by dokázala

Máte zájem o konzultaci?

Rádi vám pomůžeme. Vyplňte tento kontaktní formulář a brzy se vám ozveme s vhodným řešením.

Skip to content