Všechny vůně jara v krkonošských lázních

Bellis, Iris, nebo Lotus… Cítíte, jak voní názvy útulných pokojů v atraktivním hotelu Terra*** Superior? Tyto a ještě další pokoje v lázeňské dependanci Réva jsme vybrali pro Vaše pětidenní relaxování a zabalili do balíčku „Krkonošské jaro v lázních“.

Kromě ubytování v něm najdete i polopenzi, a hlavně jarní wellness program zaměřený na očistu a detox. Čeká Vás celková bambusová masáž, koupel v minerální vodě s očistným aromaterapeutickým olejem s citrónovou trávou či rakytníkem.

Budete-li chtít být aktivní, můžete se dvě hodiny denně „potit“ v lázeňském fitness centru, kam budete mít vstup zdarma a další příležitostí je jízda na terénních koloběžkách po svazích Černé hory. Na jejich zapůjčení dostanete od našeho smluvního partnera 20 % slevu, stejně jako na vstup do lanového parku. Nabízíme rovněž zvýhodněné vstupné na Stezku korunami stromů, která je jednou z největších v Evropě a vede i do podzemí. Rozvázat můžete i pomyslnou mašličku jarního balíčku dobrot.

Čtyři noci v hotelu Terra nebo v lázeňské dependanci Réva, a pět dní relaxu si můžete zajistit v období od 3. 4. do 12. 5. 2019.

Už víte, jak voní jaro v krkonošských lázních? Těšíme se na Vás.

Zveme Vás na zahájení lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 1. 6. 2024.

Skip to content