Speciální nabídka pro rodiny v Krkonoších: Vstup na Stezku korunami stromů a 2 hodiny v aquacentru pro děti zdarma

Speciální nabídka pro rodiny v Krkonoších: Vstup na Stezku korunami stromů a 2 hodiny v aquacentru pro děti zdarma

Podzim v Krkonoších oplývá nejen omamnými barvami, ale také množstvím zábavy. Lázně Janské Lázně se spojily se Stezkou korunami stromů Krkonoše a vyhlásily listopad měsícem rodinné zábavy a odpočinku. Srdečně Vás zveme strávit s námi den plný dobrodružství, vzrušení a relaxace, na který nezapomenete.

Společně trávený čas je to nejcennější, co máme, a my jsme připraveni okořenit váš den zážitky, které budou stát za to. Projděte se po Stezce korunami stromů, užijte si výlet do nádherné přírody a poté si dopřejte relaxaci v aquacentru. To vše za výhodnou cenu určenou pro rodiny s dětmi.

Využijte naší speciální nabídky a přijďte objevovat kouzlo podzimu na Stezce korunami stromů. Tato jedinečná naučná stezka Vás zavede přímo do korun stromů, kde můžete obdivovat dechberoucí výhledy na celé Krkonoše. Na stezce se děti nejen vyřádí na čerstvém vzduchu, ale také se dozvědí mnoho nových informací o flóře a fauně. A třeba se jim podaří zpozorovat i některé z našich krásných ptáků, kteří zde hnízdí.

Po procházce pak můžete zavítat do lázeňského aquacentra v Janských Lázních, kde Vás čeká spousta zábavných a relaxačních aktivit. Děti si užijí bazén napuštěný vodou z minerálních pramenů o teplotě 27 °C, které vyvěrají přímo v lázeňském areálu. Dospělí si pak mohou dopřát relaxaci na masážních a perličkových lůžkách nebo se odreagovat v našich vířivkách.

Pokud byste měli chuť na něco dobrého, nezapomeňte navštívit lázeňskou kavárnu Kolonáda. K dispozici je široká nabídka vynikajících zákusků a teplých nápojů.

Neváhejte a přijďte si užít jedinečné rodinné odpoledne v Krkonoších s akcí 1+1 Zdarma. Děti dostanou při zakoupení vstupenky pro dospělého vstup na Stezku korunami stromů a 2 hodiny v aquacentru zcela ZDARMA. Ušetříte tak 440 Kč za dítě*. Těšíme se na Vás!

*Ušetřenou částku jsme vypočítali při vstupném pro 1 dospělého + 1 dítě. Počet dětí pro vstup na stezku je neomezen, do aquacentra platí vstup 1 dospělí a 1 dítě.

Zveme Vás na zahájení lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 1. 6. 2024.

Skip to content