Hledáme vedoucího rehabilitace do Janských Lázní

Aktuální nabídka volné pozice

Pracujte v našich lázních

Máte-li zájem o pracovní pozici, vyplňte prosím kontaktní formulář pro uchazeče o zaměstnání níže.

Vedoucí rehabilitace pro Dospělou léčebnu

Vedoucí rehabilitace vede tým rehabilitačních pracovníků, který je složen z fyzioterapeutů, ergoterapeutů, masérů a pomocných rehabilitačních pracovníků. Dbá na jejich odborný růst a rozvoj celého týmu. Zajišťuje rehabilitační pomůcky, zdravotnický materiál a další prostředky potřebné k práci podřízených zaměstnanců. Je pod vedením primáře léčebny a spolupracuje s ostatními kolegy celého léčebného úseku.

Požadujeme:

  • praxi v oboru nejméně 5 let, zkušenost z řídící funkce je výhodou
  • vzdělání v oboru fyzioterapeut dle zákona 96/2004 Sb.
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • zodpovědnost a bezúhonnost, loajalitu a plné pracovní nasazení
  • znalost AJ výhodou

Hlavní náplň práce:

  • řízení a rozvoj rehabilitačního oddělení pro dospělé
  • spolupráce s lékaři a ošetřovatelským týmem

Pracovní doba:

  • 7:00 – 15:30 Po až NE

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 70.000 Kč
  • motivující mzdové podmínky
  • možnost významně ovlivnit chod a rozvoj řízeného oddělení
  • zaměstnanecké benefity
  • 5 týdnů dovolené na zotavenou + 2 dny sick days dle platných opatření podniku
  • příležitost pro další osobní vzdělávání a profesní růst
  • možnost přidělení služebního bytu nebo příspěvek na dopravu
Další benefity:
  • Příspěvek na penzijní připojištění, Cafeterie, zaměstnanecké stravování, slevu na vstupy do bazénu a fitness.

Pokud Vás nabídka oslovila a splňujete-li naše požadavky, kontaktujte nás přes poptávkový formulář a my Vám odpovíme nebo kontaktujte pracovnice personálního oddělení.

Zaujala vás volná pozice?

Zanechte nám níže váš kontakt a budeme vás brzy kontaktovat s dalšími kroky:

[activecampaign form=8 css=0]

Nela Ouředníková

Personalistka
Ředitelství

+420 499 860 123
nela.ourednikova@janskelazne.com

Zveme Vás na zahájení lázeňské sezóny, které se koná v sobotu 1. 6. 2024.