fbpx

Jsme akreditované zdravotnické zařízení

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

LÉČEBNÉ LÁZNĚ JANSKÉ LÁZNĚ SE STALY AKREDITOVANÝM ZDRAVOTNICKÝM ZAŘÍZENÍM V ČR POSKYTUJÍCÍM LÁZEŇSKOU PÉČI
A PÉČI V ODBORNÉM LÉČEBNÉM ÚSTAVU

Státní léčebné lázně Janské Lázně úspěšně absolvovaly akreditační audit, který se uskutečnil ve dnech 18. – 19. 6. 2020. Prověřovány byly všechny oblasti zavedeného systému řízení kvality a bezpečí poskytovaných služeb dle akreditačních standardů. Na základě výsledků auditu lázně získaly certifikát o udělení akreditace.

Počátek myšlenky akreditovat SLL JL se zrodil začátkem roku 2018, kdy proběhly první konzultace, předakreditační šetření a s tím následně spojené intenzivní přípravy. Po celou dobu příprav probíhala komunikace a spolupráce mezi naším zařízením a Spojenou akreditační komisí ohledně dotazů a nesrovnalostem nutným ke konzultacím.

Pro klienty znamená akreditované zařízení v ČR záruku špičkové kvality. Naše zařízení poskytuje léčebnou péči díky přírodnímu minerálnímu pramenu již řadu let, má tradici a zkušenosti. A právě díky kvalifikovanému personálu, který se našim pacientům individuálně věnuje, dosahujeme úspěchů v léčbě každého jednotlivce.

Akreditace znamená oficiální potvrzení skutečnosti, že lázně zabezpečují kvalitní a bezpečnou léčbu pacientů, a to v souladu s platnou legislativou. Získáním certifikátu nic nekončí, ba naopak začíná soustavný a dá se říci nikdy nekončící proces, kterým se snažíme zvyšovat dosaženou úroveň poskytované péče.

Dne 16.7.2020 proběhlo slavnostní předání certifikátu ve Státních léčebných lázních. Ředitel podniku Mgr. Martin Voženílek slavnostně převzal certifikát z rukou ředitele Spojené akreditační komise MUDr. Davida Marxe, který kladně hodnotil rozhodnutí vedení lázní podstoupit akreditační šetření i v nepříznivé době týkající se koronavirové epidemie a vyzvedl jedinečnost našich lázní. Jsme unikátním lázeňským zařízením, co se týče velikosti a spektra poskytovaných služeb – kombinace lázeňské péče a léčebné péče v Odborném léčebném ústavu, které získalo akreditaci Spojené akreditační komise.

Jak uvedl ředitel Mgr. Voženílek na slavnostním předání, do cílů podniku budou v následujících letech zahrnuty investice, které by měly zvýšit komfort pacienta a zlepšit prostředí, ve kterém jsou poskytovány kvalitní služby s cílem zajistit bezpečí pacienta a zaměstnance.

Za úspěchem získání certifikátu stojí každý zaměstnanec našeho zařízení, a proto velké díky patří všem našim zaměstnancům.

 

Mgr. Kateřina Kaufmannová
obchodní manažerka
vedoucí oddělení auditu a řízení kvality[/vc_column_text][vc_gallery images="23645,23647,23649,23652" columns="5"][/vc_column][/vc_row]

Skip to content