fbpx

Ubytování v SRDCI KRKONOŠ

Vyberte si z nabídky ověřeného ubytování v Janských Lázních.
Jen u nás navíc se vstupem do Aqua a Fitness centra zdarma!

Vyhledejte volné ubytování podle termínu

Pokoje 1

Disponujeme dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky (rozkládací křeslo). Vyhledejte si pokoj pro 2 dospělé a 1 přistýlku.

Je vás více? Disponujeme dvěma apartmány Čechie, každý až pro 6 osob. Více o apartmánech Čechie a možnosti rezervace.

Nejste si jistí výběrem ubytování? Kontaktujte nás na sales@janskelazne.com

Disponujeme dvoulůžkovými pokoji s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo). Pro dítě je možné zapůjčit mobilní dětskou postýlku.

  • Děti do dvou let věku mají ubytování zdarma bez nároku na hotelové služby.
  • Maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji jsou 2 dospělí a 1 dítě. (v kategorii Lotus 2 dospělí a 2 děti).
  • Děti od 3 do 11 let mají 20 % slevu na ubytování.

Je vás více? Disponujeme dvěma apartmány Čechie, každý až pro 6 osob. Více o apartmánech Čechie a možnosti rezervace.

Nejste si jistí výběrem ubytování? Kontaktujte nás na sales@janskelazne.com

Zvolte si typ ubytování podle kategorie

Hotel Terra***

Od 1 550 Kč za osobu/noc

Nadstandardní ubytování

Horský hotel Terra nabízí nadstandardní ubytování, disponuje výtahem a je propojen spojovací chodbou se SPA centrem, což zvyšuje pohodlí. Terra vám poskytne pobyt v samém centru lázní, u lázeňské kolonády. 

Réva

Od 950 Kč za osobu/noc

Komfortní ubytování

Réva nabízí různé kategorie pokojů. Budova disponuje výtahem, nachází se 5 minut chůze od centra města a Spa centra. Stravování pro hosty zajišťuje hotel Terra.

Bellevue

Od 750 Kč za osobu/noc

Cenově dostupné ubytování

Cenově dostupná varianta ubytování pro nenáročné nabízí pokoje v původním stylu. Bellevue nedisponuje výtahem, stravování je zajištěno v hotelu Terra. Bellevue najdete přímo v centru lázní.

Apartmány Čechie

Od 5 400 Kč za apartmán/noc

Luxusní apartmány pro 6 osob

Apartmán až pro 6 osob zahrnuje dvoulůžkové pokoje s vlastními koupelnami a společnou plně vybavenou kuchyňkou s kávovarem. Čechie se nachází v srdci města vedle kavárny Kolonáda blízko Spa centra.

Oblíbená místa
v Janských Lázních

Spa centrum Janské Lázně s wellness službami

Vraťte se do kondice, uvolněte napětí. Spa centrum zahrnuje Aquacentrum s minerálními prameny a plně vybavené fitness centrum. K dispozici jsou různé druhy masáží.

Lázeňská kolonáda

Janské Lázně jsou známé svou secesní lázeňskou kolonádou, kterou navrhl vídeňský architekt Brange. Tato stylová dominantní stavba, jež je postavena na hlubokých pilotech z ocelové konstrukce, byla dokončena v roce 1904 pod vedením Johanna Blascheka z Trutnova. Kolonáda v Janských Lázních je centrem společenských akcí a uvnitř se nachází stejnojmenná kavárna, která je místem odpočinku. Toto místo je také důležitou součástí místní architektury a patří mezi hlavní turistické atrakce města.

Kolonada 2

Kavárna Kolonáda

Dopřejte si pohodu tradičních lázní, nechte se hýčkat od rána do večera. U nás najdete krásnou architekturu, skvělou kavárnu i bohatou kulturu.
Kavárna Kolonáda je místo pro setkávání s jedinečnou atmosférou. Zažijte momenty klidu při voňavé kávě, lahodném zákusku nebo tradiční teplé lázeňské oplatce. Nabízíme také pestrý výběr studených a teplých nápojů, zmrzlinu a další občerstvení. V letní sezóně si na naší venkovní zahrádce můžete vychutnat promenádní koncerty a jiné kulturní akce.

Krkonoše a Ski Resort Černá Hora

Černá hora v Janských Lázních, s výškou 1299 metrů, nabízí ideální podmínky pro milovníky zimních sportů a pěší turistiku. Lanovka na vrchol poskytuje jednoduchý přístup a nádherný výhled na překrásnou krajinu Krkonoš, nejvyššího pohoří České republiky. Při návštěvě nezapomeňte prozkoumat bohatou flóru a faunu národního parku Krkonoše a užít si množství turistických tras.

Stezka korunami stromů

Stezka korunami stromů Krkonoše je unikátní atrakcí umístěnou v srdci Krkonošského národního parku, která návštěvníkům umožňuje prozkoumat krásné lesy od kořenů až po koruny. Tato bezbariérová stezka, vyznamenaná titulem Stavba roku 2018 Královehradeckého kraje, nabízí adrenalinové a vzdělávací zastávky, kde můžete poznat místní flóru a faunu, a dokonce se podívat do podzemní jeskyně a studovat mikrosvět půdy a kořenový systém stromů.

Nejbližší kulturní akce
v Janských Lázních

Aktualnie nie ma żadnych wydarzeń.

Galerie
Na co se můžete těšit

Mapa ubytování
Janských Lázní

Nejčastější otázky a odpovědi

Odpověď:

Z důvodu omezené kapacity parkovacích ploch není možné parkovací místo rezervovat. V případě volné kapacity bude za poplatek ve výši 50 Kč/den poskytnuto v den příjezdu na recepci. Možné parkování klientů na zpoplatněných veřejných parkovištích

  • V Dolní promenádě – pod Betlémem
  • Parkoviště u Sola Fide a Arniky
  • Parkoviště u Quissisany
  • Centrální parkoviště u kabinové lanové dráhy Černá hora
  • Parkoviště pod hotelem Lesní dům

Vjezd do Janských Lázní je klientům lázní umožněn bezplatně na základě potvrzení o rezervaci.

Odpověď:

Cena zahrnuje snídani formou bufetu (kromě apartmánů Čechie). Za příplatek je možné dokoupení obědů a večeří (ev. snídaně u apartmánů Čechie).

Odpověď:

Ne, pobyt se psy a jinými zvířaty není povolen.

Odpověď:

Ano. Procedury dle vlastního výběru si můžete vybrat zde.
Doporučujeme výběr procedur již při rezervaci ubytování.

Odpověď:

Nejbližší zastávka se nachází cca 5 minut chůze.
Našim klientům nabízíme možnost zapůjčení skibusové karty (oproti vratné záloze) pro bezplatné využití linky Skibus City Janské Lázně. Více informací zde.

Odpověď:

Jistě. Vaše zavazadla vám rádi uschováme na centrální recepci Janský Dvůr.

Odpověď:

Ano, máte právo kdykoliv pobyt zrušit, tj. odstoupit od uzavřené smlouvy. Toto odstoupení musí být provedeno písemnou formou a prokazatelně doručeno lázním. Lázním ovšem vzniká nárok na zaplacení storno poplatku, a to v souladu s aktuálně platnými obchodními podmínkami

Váháte s výběrem ubytování?

Rádi vám s rezervací pomůžeme. Zavolejte +420 499 860 303 nebo jednoduše vyplňte formulář níže a brzy vám nabídneme vhodné řešení...

© 2024 Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik, Česká republika. Všechna práva vyhrazena.
Skip to content