Hledáme fyzioterapeuty, co milují hory

Přehrát video
Někdy video řekne víc než sto slov, mrkni, jak to u nás chodí.

Hledáme fyzioterapeuty, co milují hory

V létě traily, v zimě skialpy. Wellness, tenis, turistika kdykoli. Janské Lázně jsou místem, kam se sjíždějí lidé z celé Evropy – rozhýbat tělo a nabrat dech. Buď jejich fyzioterapeutem. Lázeňské městečko v čisté krkonošské přírodě si okamžitě zamiluješ. Stejně jako své kolegy.

Čistá příroda

„Když skončím v práci, jdu si zaběhat. Horské prostředí, které lázně obklopuje, je k tomu ideální,“ říká Jakub Erban, náš fitness trenér. Vyznavači aktivního trávení volného času se tady doslova vyřádí. Krkonoše jsou báječným místem s úžasnou přírodou. Ať už si chceš po práci vyčistit hlavu pohybem, nebo relaxem, všechno máš na dosah.

Profesní růst

„Čeká mě ještě hodně studia. Dobrým příkladem jsou konziliární semináře, kdy k nám na léčebnu jezdí odborníci z Motola s více než 30letou praxí,“ oceňuje Peter Olšák, náš dětský lékař se zaměřením na rehabilitační medicínu. Kdo má chuť, rozvíjí svůj talent a um celý profesní život. Specialisty, kteří u nás pracují, rádi podporujeme ve vzdělávacích či rozvojových aktivitách.

Špičkové zázemí

„Zaujala mě komplexnost a intenzita rehabilitační péče, kterou tu pacienti dostanou. Také se mi líbí, že fyzioterapeuti mají dostatek času a pěkné prostředí, aby si s pacienty vytvořili hezký vztah,“ těší Lucii Mohylovou, naši fyzioterapeutku. Individuální přístup, perfektní vybavení a tým spolupracujících odborníků jsou základními pilíři úspěchu lázeňské péče.

Máš zájem jen o informace?


Nenech si ujít aktuální informace:

Kdo budou tví kolegové

Možná tě překvapí, že v Janských Lázních pracují lidé z celé republiky. Vysvětlení je jednoduché: přitahujeme srdcaře, co se nebojí změny. Chtějí pracovat v menším, klidném městě, a zároveň žít maximálně aktivně. Krkonoše jsou zkrátka stvořené pro dobrodruhy.

Na náš fyzioterapeutický tým jsme opravdu hrdí. Převažují v něm lidé mladšího a středního věku, perfektně je doplňují zkušení seniorní zaměstnanci. Léčebné a terapeutické postupy konzultují nejen mezi sebou, ale také s kolegy dalších oborů – logopedy, dietology, ergoterapeuty, psychology… Jediným naším cílem je pomoci pacientům s návratem do plnohodnotného života.

Státní léčebné lázně Janské Lázně patří k nejlépe vybaveným v zemi. Fyzioterapeuti využívají komplexní certifikované metody, které doplňují specificky zaměřeným skupinovým cvičením a fyzikální terapií. Disponujeme také nejmodernějšími přístroji například pro robotickou rehabilitaci nebo cvičení ve virtuální realitě.

Pořád s úsměvem

Naše práce je náročná, vždyť víš. Nikdy ale nezapomínáme, že posláním fyzioterapeutů je pomáhat. Přijíždějí za námi lidé s mnoha zdravotními problémy i osobními těžkostmi. Chceme, aby odjížděli s úsměvem.

Mgr. Anna Bílková

Anna

„Jediné limity, které máme, jsou ty, kterým věříme.“

Hana Tichá

Hanka

„Mým přáním jsou vyléčené děti a šťastní rodiče.“

Mgr. Patrycja Nowak Janczewska

Patrycja

„Moje práce mě pořád baví.“

Mgr. Marta Balcer

Marta

„Náš vztah s gravitací předchází vztahu s naší vlastní matkou.“ - J. Ayres

Lenka Matuscaková, DiS.

Lenka

„Nič sa nezmení, ak sa nič nezmení.“

Mgr. Anna Bílková

Anna

„Jediné limity, které máme, jsou ty, kterým věříme.“

Hana Tichá

Hanka

„Mým přáním jsou vyléčené děti a šťastní rodiče.“

Mgr. Patrycja Nowak Janczewska

Patrycja

„Moje práce mě pořád baví.“

Mgr. Marta Balcer

Marta

„Náš vztah s gravitací předchází vztahu s naší vlastní matkou.“ - J. Ayres

Lenka Matuscaková, DiS.

Lenka

„Nič sa nezmení, ak sa nič nezmení.“

Ostatní volné pozice

Všeobecná a dětská sestra

Lékař pro dospělou léčebnu

Lékař pro dětskou léčebnu​

Dobrou práci umíme ocenit

Nádherná příroda

Možnost ubytování

Hrazené vzdělávání

Největšími benefity jsou podle nás nádherná příroda, skvělí kolegové a perfektní pracovní zázemí.

Zaměstnancům ale nabízíme taky celou řadu užitečných bonusů:

hrazené vzdělávání • náborový příspěvek • 25 dnů dovolené • 2 dny sick days (po roce) • odměny z rezervací • odměny za přesčasy • 50% sleva na vstup do Aquacentra a Fitness • příspěvek na obědy • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po roce) • odborné semináře s lékaři

Uprav si pracovní dobu, jak potřebuješ

Toužíš po flexibilní práci s možností rozvoje? Nabízíme nejen možnost pracovat na plný úvazek, ale také nabízíme pozici fyzioterapeuta pro ambulanci s flexibilní pracovní dobu, kterou si můžeš přizpůsobit podle svých potřeb.

U nás si můžeš zvolit optimální pracovní úvazek, ať už preferuješ kratší úvazek nebo si upravit pracovní dobu podle toho jak potřebuješ. Věříme, že spokojenost našich zaměstnanců je klíčová pro poskytování špičkové péče našim klientům.

Líbí? Dej nám o sobě vědět. Ozveme se a dohodneme další postup

Tady můžeš všechno:
milovat hory, pracovat srdcem...

Kontakt

+420 499 860 123
nela.ourednikova@janskelazne.com

Sleduj nás

Máte zájem o odběr novinek?

Skip to content