[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=“Typy lázeňské péče dětí“ font_container=“tag:h1|text_align:center“ use_theme_fonts=“yes“][vc_custom_heading text=“Výborných výsledků dosahujeme v léčení dětí a dorostu“ font_container=“tag:h3|text_align:left|color:%231e73be“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]

Dětská léčebna Vesna v Janských Lázních se specializuje na léčení dětí a dorostu do osmnácti let s ortopedickými a nervovými onemocněními, včetně dětské mozkové obrny, obrn způsobených poruchou centrálního nebo periferního nervového systému, svalových dystrofií, po úrazech a ortopedických operacích.

Léčíme také stavy po onkologické léčbě, poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, včetně léčby obezity. Výborných výsledků dosahujeme též v léčbě nemocí dýchacího ústrojí jako je astma, alergie či stavů po operacích dýchacích cest.

[/vc_column_text][vc_custom_heading text=“Poskytuje lůžkovou rehabilitační péči“ font_container=“tag:h3|text_align:left|color:%231e73be“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]Kromě lázeňské péče poskytujeme také lůžkovou rehabilitační péči v rámci Odborného léčebného ústavu (OLÚ).

Cílem rehabilitace, poskytované v odborné léčebně, je obnovit maximální funkční zdatnost klienta a péče může bezprostředně navázat na akutní lůžkovou léčbu.

Délku pobytu určuje ošetřující lékař v léčebně. [/vc_column_text][vc_custom_heading text=“Typy lázeňská péče“ font_container=“tag:h3|text_align:left|color:%231e73be“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]

V našich lázních poskytujeme tři typy péče a záleží na Vás, vašem lékaři a zdravotní pojišťovně, který typ zvolíte.

Jednotlivé typy péče se liší způsobem proplácení zdravotní pojišťovnou.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_tta_tabs color=“sky“ gap=“1″ active_section=“1″][vc_tta_section i_icon_fontawesome=“fa fa-child“ title=“Komplexní lázeňská léčba“ tab_id=“1470088133669-e46d3af7-9208″ add_icon=“true“][vc_column_text]

Náklady na léčení

Zdravotní pojišťovna hradí veškeré náklady na léčení, stravování a ubytování, příp. schválený doprovod dítěte.

Získání komplexní péče

Pro získání komplexní lázeňské péče požádejte ošetřujícího lékaře svého dítěte o vystavení Návrhu na lázeňskou péči, který nám bude zaslán po potvrzení revizním lékařem vaší zdravotní pojišťovnou.

Termín nástupu

Nástupní termín, který vám určíme, je závazný a může být změněn pouze ze závažných důvodů. Komplexní lázeňskou léčbu musíte nastoupit nejpozději do šesti měsíců od data vystavení návrhu.

Důležité informace

Za důležité považujeme popis pohybových možností pacienta, který také slouží při rozhodování o ubytování.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Rehabilitační léčba “ tab_id=“1470088133838-cd1fdee9-d9ab“][vc_column_text]

Náklady na léčení

Zdravotní pojišťovna hradí veškeré náklady na léčení, ošetřovatelskou péči, stravování a ubytování, příp. schválený doprovod dítěte. Nehradí dopravu do našeho zařízení a zpět, pokud není indikována ošetřujícím lékařem.

Získání rehabilitační péče

Pro získání lůžkové rehabilitační péče požádejte ošetřujícího lékaře svého dítěte o vystavení Návrhu na léčebně rehabilitační péči v odborné léčebně, který nám bude zaslán po potvrzení revizním lékařem vaší zdravotní pojišťovnou.

Termín nástupu

Pacient musí do léčebny nastoupit do šesti měsíců od data vystavení návrhu. Nástupní termín, který vám určíme, je závazný a může být změněn pouze ze závažných důvodů po předchozí domluvě.

Důležité informace

Za důležité považujeme popis pohybových možností pacienta, který také slouží při rozhodování o ubytování.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=“Samoplátecká léčba “ tab_id=“1470088318691-2e059d20-1cdc“][vc_column_text]

Náklady na léčení

Veškeré náklady si hradíte sami.

Získání samoplátecké léčby

Samopláteckou lázeňskou péči si u nás objednejte napřímo přes naši webovou stránku nebo emailem, kde uvedete své požadavky na termín lázeňské péče a délku pobytu.

Vaši objednávku písemně potvrdíme a zároveň Vám podáme bližší informace k pobytu v našich lázních.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row]

Skip to content