Okružní jízdy silničním vláčkem

Okružní jízdy silničním vláčkem

Okružní jízdy silničním vláčkem

40 Tuto událost si zobrazilo 40 lidí.

Nastala sezóna silničního vláčku. Každou středu v 15:00 h a v neděli v 10:00 h můžete nastoupit na okružní jízdu po Janských Lázních a okolí na kolonádě.

Trasa vede: velký okruh po silnici kolem Janských Lázní, zastávka Modrokamenná bouda, návrat kolem Stezky a zpět kolem pramenů a dětské léčebny VESNA. Trasa se může měnit.  Vláček vyjede, pokud bude nejméně 8 cestujících.

OKRUŽNÍ JÍZDA SE PLATÍ PŘÍMO ŘIDIČI VLÁČKU! Pouze v případě špatného počasí, například vytrvalého deště nebo velkého větru vláček nepojede!

Dospělý 250 Kč * Dítě 150 Kč * Dítě do 3 let zdarma

 

 

 

 

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu irena.korytarova@janskelazne.com

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

29. 05. 2024 , 00:00 pro
29. 09. 2024

Sdílet s přáteli

Využijte našeho ubytování a užijte si akce v Janských Lázních naplno!

Hotel Terra***

Od 1 550 Kč za osobu/noc

Nadstandardní ubytování

Horský hotel Terra nabízí nadstandardní ubytování, disponuje výtahem a je propojen spojovací chodbou se SPA centrem, což zvyšuje pohodlí. Terra vám poskytne pobyt v samém centru lázní, u lázeňské kolonády. 

Réva

Od 950 Kč za osobu/noc

Komfortní ubytování

Réva nabízí různé kategorie pokojů. Dvoulůžkové pokoje Plus jsou po rekonstrukci, Economy pokoje jsou před rekonstrukcí. Réva disponuje výtahem. Stravování pro hosty zajišťuje hotel Terra. Réva se nachází 5 minut chůze od centra lázní.

Bellevue

Od 750 Kč za osobu/noc

Cenově dostupné ubytování

Cenově dostupná varianta ubytování pro nenáročné nabízí pokoje v původním stylu. Bellevue nedisponuje výtahem a stravování je zajištěno v hotelu Terra. Bellevue najdete přímo v centru lázní.

Apartmány Čechie

Od 5 400 Kč za apartmán/noc

Nadstandardní apartmány

Preferujete ubytování na vyšší úrovni? Využijte luxusní apartmány Čechie až pro 6 osob, s vlastními koupelnami, plně vybavenou kuchyní a kávovarem. Nacházejí se v srdci města vedle kavárny Kolonáda. 

Skip to content