Ubytování v Janských Lázních

Vyberte si z nabídky ověřeného ubytování v srdci Krkonoš pro váš odpočinek a obnovu sil

Zvolte si typ ubytování, máme pro vás hotel, dependance i apartmány

Lázeňský hotel Terra*** Superior

Od 1 550 Kč za osobu/noc

Nadstandardní ubytování v centru Janských Lázní

Hotel Terra se nachází v samém centru lázní poblíž lázeňské kolonády. Terra je čtyřpodlažní budova s výtahem, propojená spojovací chodbou s Lázeňským Domem a Aquacentrem.

Lázeňská dependance Réva

Od 950 Kč za osobu/noc

Komfortní ubytování 300 m od centra Janských Lázní

Dependance Réva je umístěna 5 minut chůze od centrální recepce lázní. Objekt disponuje výtahem. Stravování hostů v mimosezóně probíhá v blízkém hotelu Terra*** Superior. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu je v hlavní sezóně strava podávána přímo v dependanci Réva.

Dependance Bellevue

Od 750 Kč za osobu/noc

Cenově dostupné ubytování v blízkosti lázeňského centra se snídaní v ceně

Lázeňská dependance Bellevue se nachází v těsné blízkosti hlavních lázeňských budov. Dependance disponuje dvoulůžkovými a jednolůžkovými pokoji typu Standard bez příslušenství. Jednolůžkové pokoje typu Komfort mají vlastní sociální zařízení.

Apartmány Čechie

Od 5 400 Kč za apartmán/noc

Nadstandardní ubytování v apartmánech pro šest osob

V srdci města, obklopeni klidovou zónou, nacházející se hned vedle kavárny Kolonáda, jsme pro vás připravili dva nově zrekonstruované luxusní apartmány s vlastní vybavenou koupelnou, plně vybavenou kuchyní, satelitní televizí a Wi-Fi připojením.

Nádherné Janské Lázně, v srdci nejvyšších českých hor, Krkonoš, vám nabízí ideální místo pro klidný a pohodový odpočinek. Ať už hledáte místo, kde můžete zapomenout na každodenní starosti, nebo místo, kde můžete regenerovat své síly a nabrat novou energii, naše ubytování v Janských Lázních je tou pravou volbou pro vás.

Vítejte v našem komfortním ubytování v Janských Lázních, které je ideální pro seniory. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou. Naše pokoje jsou prostorné, světlé a plně vybavené všemi moderními vymoženostmi pro váš komfort.

Rádi bychom vás pozvali k prozkoumání světa relaxace a obnovy v Janských Lázních. Můžete si užít léčivé procedury v našem wellness centru, vychutnat si procházku v nádherném parku nebo se pokochat výhledem na Krkonoše z našeho panoramatického balkonu.

Kromě ubytování nabízíme také širokou škálu aktivit, které můžete podniknout během svého pobytu. Prozkoumejte překrásnou krajinu Krkonoš pěšky nebo na kole, navštivte místní muzea a galerie nebo si jen užijte klidu a ticha v našem útulném ubytování.

Ubytování v Janských Lázních vám nabízí jedinečnou příležitost strávit několik dní v prostředí plném klidu a harmonie. Těšíme se na vaši návštěvu a těšíme se, že vám ukážeme, co všechno Janské Lázně mohou nabídnout.

Přijďte a objevte kouzlo Janských Lázní s námi. Učiňte první krok k nezapomenutelnému pobytu a rezervujte si své ubytování u nás ještě dnes.

© 2023 Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik, Česká republika. Všechna práva vyhrazena.
Skip to content