SILVESTROVSKÁ OSLAVA V KOLONÁDĚ 31. 12. 2019 - Janské Lázně

SILVESTROVSKÁ OSLAVA V KOLONÁDĚ 31. 12. 2019

Přijeďte oslavit příchod nového roku 2020 s námi do janskolázeňské Kolonády!
Připraven je bohatý program a celovečerní občerstvení formou rautu.

Ve 20 hodin slavnostní večer zahájíme. K tanci bude hrát DissCover Band, jedinečná party kapela, která dodá švih každé akci. Je to sehraná parta profesionálních muzikantů, spolužáků z konzervatoře, kteří společně vystupují už od roku 2010. Vzájemná chemie a společná radost z hraní umožňuje DissCover Bandu pojímat známé hitovky s nečekanou svěžestí, chytrým humorem a nakažlivou atmosférou. Naservírují vám coververze největších světových hitů tak, jak jste je neslyšeli. Užijete si americký pop a rock, také latinu, ale i českou a slovenskou klasiku.

Součástí večera jsou dvě artistická interaktivní vystoupení od žongléra, klauna a ekvilibristy, který vystupuje pod uměleckým jménem „PŮPA“. Vystupoval v USA, na festivalech na Sicílii, v Jižní Korei, je semifinalistou Talentmánie 2008. Divákům předvede klauniádu s míčky, noži a balanc-jednokolce, dělové koule i oheň.

V 0:15 h bude před Kolonádou odstartován velký, již tradiční, ohňostroj spojený s hudbou, který jistě umocní zážitek z celého slavnostního večera.

Vstupenky si můžete rezervovat e-mailem na: irena.korytarova@janskelazne.com. V prodeji na centrální recepci Janský Dvůr budou od 16. 12. 2019.

Cena vstupenky pro osoby od 12 let věku je 1 500 Kč, pro děti do 11 let 750 Kč. Vstupenka zahrnuje 0,7 l vína, přípitek sektem, raut po celý večer, půlnoční lázeňský guláš, kulturní program.

Těšíme se na Vás v janskolázeňské Kolonádě!

Dárkové poukázky