Přijďte na Dětský den

Zábava a dobrodružství vás čekají v Janských Lázních!

27. května 2023

Veselé soutěže a nezapomenutelná zábava pro celou rodinu na vás čekají během Dětského dne v Janských Lázních a Emilova dětského dne u Stezky korunami stromů!

Rádi bychom vás pozvali na společnou akci, kterou pořádají Státní léčebné lázně Janské Lázně, Město Janské Lázně a Stezka korunami stromů v Krkonoších. Tato veselá a zábavná událost pro děti i dospělé se bude konat 27. května 2023 u dětské léčebny Vesna v Janských Lázních a u Stezky korunami stromů.

Na Dětském dni v Janských Lázních u dětské léčebny Vesna vás čeká zajímavý program plný soutěží, hudby a zábavy. Připraveno je hudební vystoupení skupiny VOSA Band, zábavné soutěže a dobrodružné zážitky na Krakonošově stezce a Indiánské stezce.

Emilův dětský den u Stezky korunami stromů vám také nabídne pestrý program plný soutěží, hudby a zábavy. Můžete se těšit na hudební vystoupení, veverky Emila s Emilkou, hudební soutěž a několik herních stanovišť. Tento program bude probíhat v areálu dětského hřiště Emilův lesní svět.

Program u Vesny v Janských Lázních

Mezi Dětskou léčebnou Vesna a Stezkou korunami stromů bude pro vás připraven zážitkový vláček, kterým se snadno dostanete z jednoho místa na druhé. Jízdní řád je uveden níže.

Jízdenky na zážitkový vláček si můžete zakoupit přímo na místě.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám příjemně strávený den plný zábavy a nezapomenutelných zážitků!

Jízdní řád vláčku Vesna - Stezka

Skip to content