Lázně jsou otevřené, nově i Léčebné pobyty pro samoplátce od 23. 11. 2020!

Vážení klienti,

s potěšením Vám oznamujeme, že vzhledem k aktuálnímu vývoji opět přijímáme pacienty zdravotních pojišťoven  a nově i Léčebné pobyty pro samoplátce. Pracovnice přijímací kanceláře Vás budou informovat o možném termínu nástupu.

Na základě rozhodnutí vlády však stále platí pozastavení příjmu klientů čerpajících hotelové ubytování.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vážení klienti,

na základě vládních opatření je od 14. 10. kavárna Kolonáda uzavřena.

Děkujeme za pochopení.

Vedení lázní

Vážení klienti,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 8. října 2020 č. 995 o přijetí krizového opatření je s účinností ode dne 9. října 2020 od 00:00 hod uzavřeno fitness centrum a Aquacentrum pro veřejnost a hotelové hosty. Vstup bude možný pouze pro pacienty.

Sauny a vířivky jsou z hygienických důvodů uzavřené.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.

Vedení lázní

Na základě opatření Ministerstva zdravotnictví platí v našich lázních tato pravidla:

Na základě nového nařízení Vlády ČR vás žádáme o striktní dodržování NOŠENÍ ROUŠKY ve vnitřních i venkovních prostorech lázní. Roušky můžete sejmout v případě individuální procházky po okolí, mimo obydlenou část města. Dále prosíme, abyste se neshlukovali ve skupinkách a dodržovali odstupy 2 metry.

Všichni klienti lázní mají povinnost nosit naše látkové roušky, které si budou pravidelně vyměňovat na centrální recepci v Janském Dvoře nebo na sesternách hlavních budov. Zajistíme jejich řádnou desinfekci.

Děkujeme za dodržování všech opatření, jedině tak můžeme zajistit bezpečný chod lázní.

Návštěvy klientů jsou umožněny pouze ve venkovních prostorách a na recepcích ve vyhrazeném prostoru se zachováním hygienických opatření.

Návštěvy musí mít roušku a při vstupu do prostor recepce a při odchodu si budou desinfikovat ruce.

V případě, že bude potřeba klientovi předat osobní věci a ošacení, bude předáno zdravotnickému personálu na recepci Janský Dvůr.

V budovách lázní jsou rozmístěny zásobníky s desinfekcí. Při vstupu do budov a společných prostor jsou všichni klienti povinni provést desinfekci rukou.

Každý klient i návštěva musí při příjmu podepsat Prohlášení, že si není vědom, že by se v uplynulých 14 dnech setkal s osobou, která byla nakažena nemocí COVID-19 způsobenou novým typem koronaviru, či která se s takovou osobou setkala, či s osobou, která vykazovala známky respiračního onemocnění. A že klienti dodržují nařízení, usnesení a jiná opatření vlády a ministerstev ohledně nošení roušek, vyhýbání se společenskému kontaktu a dalších preventivních opatření atd.

Před přijetím k pobytu je všem klientům měřena teplota. 

V případě projevu infekčního onemocnění mají klienti povinnost okamžitě kontaktovat lázeňský zdravotnický personál či pracovníky recepcí.

Jsou upřednostňovány bezkontaktní platby platebními kartami či mobilním telefonem.

Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel pro ochranu zdraví nás všech.

Mgr. Martin Voženílek,
ředitel

LÁZNĚ JSOU OTEVŘENÉ!  Důležité info COVID-19 zde

Skip to content facebook