fbpx

Akční nabídka!

First minute 2025

Využijte jedinečné nabídky a rezervujte si svůj pobyt na příští rok za letošní ceny!

Vztahuje se na všechny wellness a léčebné pobyty. Nabídka je platná do 31.8.2024. Po provedení rezervace Vám bude účtována záloha ve výši 20 % z částky za pobyt. Doplatek pobytu je splatný 1 měsíc před nástupem k pobytu.

Objednejte si pobytový balíček
nebo dárkový poukaz právě nyní

1200x720_LAZNE_NA_ZKOUSKU_2024_05_HP (1)

Vyzkoušejte relaxaci, regeneraci sil a wellness týden v jedinečném prostředí Krkonoš. Balíček obsahuje masáže, termální koupele a zábaly, volné vstupy do našeho Aquacentra a Fitness centra.

1200x720_JL_WELLNESS_DOTEK_2024_02.jpg

Užijte si 3denní wellness pobyt v Janských Lázních, kde na vás čeká dokonalý odpočinek od všedního shonu. K celkové regeneraci vám pomůže například klasická částečná masáž nebo rašelinový zábal.

1200x720 seniori

Dopřejte si zasloužený odpočinek. Program zahrnuje nejen vstup do aquacentra s bazénem, vířivkou, saunami a masážemi, ale také jedinečnou možnost procházek v krásném okolí Krkonoš. Balíček obsahuje také řadu dalších bonusů.

1200x720_AKTIVNI_ODPOCINEK_2024_05_HP

Tento balíček je kombinací aktivního pohybu v přírodě a relaxačních procedur, které zahrnují celkovou přísadovou koupel v termální vodě, havajskou masáž částečnou a rašelinový zábal. Součástí pobytu je vstupenka na Stezku korunami stromů a na lanovku na Sněžku.

vikend 1200x720

Program je vhodný pro ty, kteří nemají mnoho volného času, ale přesto hledají cestu k obnově fyzických a psychických sil v klidném lázeňském prostředí.

1200x720_BOLESTI_ZAD_2024_05_HP

Trápí vás bolest zad? Vyzkoušejte balíček, který získal ocenění v ceně cestovního ruchu. Program se zaměřuje na prevenci bolestí páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a výhřezy plotének a skolióz.

★★★★★
"Byli jsme s manželem na týdenním pobytu a byli jsme naprosto spokojeni. Jídlo fantastické, procedury skvělé, personál milý. Pobyt byl ve všem perfektní a moc doporučuji."
Alena Mikulecká

Čeká vás příjemné lázeňské prostředí

Co říkají naši klienti

★★★★★
"Jsem tu se vším spokojena, vybavení pokoje je pěkné. Všichni jsou moc hodní a ochotní, proto se k vám rada vracím. Jídlo je také výborné, procedury také v pohodě. Nemám žádné připomínky.."
Alena Staňková
★★★★★
"Vždy se k vám těším, moc mi to u vás pomáhá. Mám to tam ráda, personál, prostředí a hlavně přírodu. Můj druhý domov.."
Iveta Kuglerová Vaňáčová
★★★★★
"Za kvalitu se platí. Můžu srovnávat a žádná rašelina, léčebné koupele atp. nenahradí přístup fyzioterapeutu při skup. nebo individuálních cvičeních v Jankách. A jako bonus to místo - to taky dost pomáhá."
Romana Müllerová
Sdílejte odkaz na stránku s přáteli a pomozte jim najít tuto akci:

Kapacita se rychle plní, rezervujte si váš pobyt ještě dnes a ušetřete!

Skip to content