Důležité upozornění k dopravě v Janských Lázních - Janské Lázně

Důležité upozornění k dopravě v Janských Lázních

hotelové ubytování

Naše klienty a návštěvníky Janských Lázní upozorňujeme, že od 29. 3. do 31. 10. 2019 bude úplně uzavřena silnice mezi odbočkou k Vesně (pod Garážemi) a náměstím u Janského dvora (k cukrárně). V tomto úseku začnou – nejprve frézováním vozovky – stavební práce na rekonstrukci vodovodního a kanalizačního řadu, které provádí společnost Vodovody a kanalizace. Následně bude probíhat výměna parovodů, které jsou uloženy pod silnicí. Během podzimních měsíců zakončí práce celková rekonstrukce povrchu silnice a od listopadu 2019 budou Janské Lázně o krok blíž k novému a kvalitnímu průjezdu městem.

Od 29. 3. bude tedy příjezd do Janských Lázní možný pouze Dolní promenádou nebo ve směru od centrálního parkoviště u lanovky Černohorský Express. Svými automobily nebudou moci klienti Janských Lázní vjíždět ani parkovat v uzavírkou označených zónách. Pěší doprava klientů bude zabezpečena pomocí přechodů a můstků.

Autobusová zastávka “U Kolonády” zůstává v provozu, dálkové autobusy soukromých dopravců ovšem zajíždějí pouze do zastávky u centrálního parkoviště lanovky Černohorský Express nebo k Lesnímu domu. Více na www.idos.cz
Královéhradecký kraj se usilovně snaží o obnovení obslužnosti autobusové zastávky “U Kolonády”, která byla Městu a Lázním původně potvrzena.

Parkoviště klientů “U Sokolovny” bude v provozu bez omezení. Klienti a jejich návštěvy mohou dále využívat městská parkoviště “U Plyšanky” nebo v Obchodní ulici a samozřejmě centrální parkoviště u dolní stanice kabinkové lanové dráhy Černohorský Express.
Bez omezení bude i příjezd k dětské léčebně Vesna, včetně parkoviště klientů. 

Prosíme o trpělivost a děkujeme Vám za pochopení.

Vedení léčebných lázní

Mapka s vyznačením uzavřené silnice č. III/2961 (Lázeňská) do 31. 10. 2019

Dárkové poukázky