Státní léčebné lázně Janské Lázně

Vítejte v Janských Lázních, jedinečném rehabilitačním a lázeňském centru v srdci Krkonoš, kde je pro nás každý náš klient na prvním místě a vždy se mu dostane té nejlepší odborné péče. S úctou a respektem k našim klientům nabízíme širokou škálu služeb zaměřených na léčení a rehabilitaci jak dospělých, tak dětských pacientů. Naše specializace spočívá v léčení pohybového ústrojí. Díky naší jedinečné poloze jsme také klimatickými lázněmi s ideálními podmínkami pro léčbu respiračních problémů a řešení mnoha dalších zdravotních obtíží.

Nezmeškejte příležitost k regeneraci a uzdravení. Navštivte nás v Janských Lázních, prozkoumejte nádhernou krásu Krkonoš a využijte prvotřídních služeb, které nabízí náš odborný tým. Zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes a vydejte se na cestu k lepšímu zdraví. U nás jste vždy na prvním místě a my si vážíme vaší důvěry.

Akce: Jaro v lázních

Jarní regenerace v srdci krásné přírody Janských Lázní je klíčem k obnově síly a vitality po zimním období. Vychutnejte si oázu klidu v unikátním prostředí klimatických lázní, nyní se SLEVOU 20 % na všechny wellness pobyty. Nechte se hýčkat a obnovte své tělo i ducha v harmonii s přírodou.

Sleva 20 % platí na všechny nové rezervace s termínem pobytu do 26.5.2024 při ubytování v dependanci Réva. Při rezervaci zadejte do poznámky kód „Réva“, sleva Vám bude uplatněna dodatečně.

Akce: Vstupenka k pobytu ZDARMA

Rezervujte si jakýkoliv wellness či léčebný pobyt s termínem pobytu od 17.3.2024 do 25.5.2024 a získejte k němu vstupenku na Stezku korunami stromů ZDARMA. Užijte si tak jarní relax i v oblacích a poznejte les tak trochu jinak.

Akce jaro v lázních a vstupenka k pobytu ZDARMA

Akce dítě k pobytu ZDARMA

Užijte si léto v Janských Lázních a vezměte s sebou své dítě, vnouče… Pobyt u nás bude mít zcela ZDARMA

Nabídka platí na všechny nové rezervace při jakémkoli léčebném a wellness typu pobytu v dependanci Réva v období letních prázdnin.

Klienti si k jakémukoli léčebnému a wellness typu pobytu v období letních prázdnin při ubytování v dependanci Réva mohou vzít 1 – 2 dítě do 11 let včetně zcela zdarma (ubytování na přistýlce formou rozkládacího křesla, stravování – snídaně formou bufetu s možností dokoupení obědů a večeří, vstup do Aquacentra.

Elektroakupunktura
Unikátní léčebný postup

Přelom v léčbě ochrnutí míchy

v Janských Lázních

Již několik let úspěšně praktikujeme léčbu ochrnutí pomocí elektroakupunktury, která se stala jedinečnou a účinnou metodou pro mnoho pacientů. Zajímá vás tato inovativní terapie?

Nejoblíbenější
léčebné a wellness pobytové balíčky

Balíček "Do lázní na zkoušku"

Wellness pobyt s léčebnými a relaxačními procedurami

Vyzkoušejte si naše služby. Objednejte si tento pobytový balíček se slevou 2 000 Kč. Slevu lze uplatnit výhradně na tento pobytový balíček.

7 dní/6 nocí již od 12 400 Kč 10 400 Kč po slevě!

Wellness dotek

Wellness pobyt s relaxačními procedurami

Užijte si 3denní wellness pobyt v Janských Lázních, kde na vás čeká dokonalý odpočinek od všedního shonu.

Přijďte se regenerovat a načerpat novou energii v srdci Krkonoš. Naše lázně vám nabídnou nejen relaxaci, ale i možnost procházek v okouzlující přírodě. Vydejte se k nám a nechte starosti za sebou.

3 dny/2 noci již od 4 250 Kč

Apartmány Čechie

Luxusní ubytování v apartmánech pro šest osob

V srdci města, obklopeni klidovou zónou, nacházející se hned vedle kavárny Kolonáda, jsme pro vás připravili dva nově zrekonstruované luxusní apartmány s vlastní vybavenou koupelnou, plně vybavenou kuchyní, satelitní televizí a Wi-Fi.

Nabídka pobytových balíčků
pro léčení i relaxaci

Ubytování v Janských Lázních

Využijte pestrou nabídku našich pokojů a apartmánů

Ať už přijíždíte navštívit své blízké nebo se chystáte na sportovní aktivity či turistiku v srdci Krkonoš, naše ubytování je zde právě pro Vás.

Můžete přitom využít našich wellness služeb za zvýhodněných podmínek nebo například volný vstup do lázeňského Aquacentra.

od 3 dní/2 nocí již od 700 Kč za osobu na noc

Přihlaste se k odběru novinek
zajímavosti, akční nabídky a informace z Janských Lázní

Novinky a zajímavosti
z Janských Lázní

Kolonada
Jarní regenerace v srdci krásné přírody Janských Lázní je klíčem
Peter Olšák
Na světě dosud neexistovala funkční forma léčby, která by dokázala

Státní léčebné lázně Janské Lázně

Lázně Janské Lázně, nacházející se ve stejnojmenném městě, provází dlouhodobá pověst jednoho z nejlepších lázeňských zařízení v České republice. Je to také ideální výchozí bod pro sportovní a rekreační aktivity v Krkonoších.

V České republice jedinečná kombinace světoznámých lázní a špičkového sportovního střediska zde vytváří pro návštěvníky široké spektrum možností.

Přírodními léčivými zdroji jsou termální minerální voda hydrouhličitano-vápenato-sodného typu, vyvěrající v areálu lázní jako Janův a Černý pramen a zásobující veškeré vodoléčebné procedury a bazény, a místní podhorské klima.

Přihlásit se k odběru novinek

Zůstaňte s námi v kontaktu a získávejte informace o speciálních nabídkách, pozvánkách, zajímavostech a novinkách v našich lázních!

Přejete-li si, abychom (Státní léčebné lázně Janské Lázně, s.p., dále jen „SLL JL“) Vás informovaly o nabídkách, pozvánkách, zajímavostech a novinkách týkajících se SLL Janské Lázně, vyplňte prosím Vaši emailovou adresu a potvrďte prosím email, který Vám obratem zašleme. Zadáním Vašeho emailu souhlasíte, aby SLL JL zpracovávaly pro účely zasílání výše specifikovaných informačních emailů po dobu 10 let od poskytnutí tohoto souhlasu Vaši e-mailovou adresu a souhlasíte, aby ji předaly třetí osobě, a to výhradně za účelem technického provedení rozesílky informačních emailů SLL JL. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat e-mailovou zprávou zaslanou na gdpr@janskelazne.com či písemně na adrese SLL JL uvedené výše. Všeobecné informace SLL JL o zpracovávání osobních údajů, včetně uvedení Vašich práv, jsou k dispozici zde.
Skip to content