26.10. Švýcarské postřehy Petra Voldána

Petr Voldán

V úterý 26.10. v sále Janského Dvora od 18:30 h se můžete těšit na besedu a promítání Petra Voldána. Autor už deseti sérií televizního pořadu “Postřehy odjinud” Petr Voldán vám při besedě přiblíží natáčení v Alpách. Dozvíte se třeba, jak se po horách jezdí švýcarskými vlaky, vypravíte se za Jamesem Bondem, čokoládou, po stopách švýcarského putování Karla Čapka, uvidíte originální lanovky a nakouknete i do zákulisí Švýcarské papežské gardy. Dalšími tématy budou bernardýni, švýcarský sýr a bude toho ještě mnohem víc.

Navíc bývalý rozhlasový zpravodaj představí i svoji novou knihu “Na vlnách s Petrem Voldánem.

Petr Voldán šestadvacet let vyrážel na zajímavá místa doma i v zahraničí s rozhlasovým mikrofonem z Vinohradské ulice v Praze. Tentokrát ale autor a průvodce už deseti zajímavými destinacemi se štábem oblíbeného pořadu “Postřehy odjinud” nepředstaví jen novinky z natáčení cestopisných fejetonů ze Švýcarska, které Česká televize aktuálně vysílá.
Beseda se totiž bude jmenovat stejně jako kniha, kterou vydalo nakladatelství JOTA – setkáme se “Na vlnách s Petrem Voldánem”.
Netradiční cestopis s podtitulem “Ušima, očima i srdcem kolem světa” se probojoval do užšího finále pěti nejlepších cestopisů roku 2020 o Cenu Zikmuda a Hanzelky. Dozvíte se, jak kniha vznikala a můžete do ní získat i věnování.

Vstupné 45,-Kč

LÁZNĚ JSOU OTEVŘENÉ, AKTUÁLNÍ INFORMACE K POBYTŮM A PODMÍNKY

Skip to content