22.9. 2018 Janský pochod na Černou horu pro dobrou věc - Janské Lázně

22.9. 2018 Janský pochod na Černou horu pro dobrou věc

 V sobotu 22.9. 2018 SPORTEM PODPOŘÍME DOBROU VĚC

Při každodenním setkání s klienty našich lázní, zvláště v dětské léčebně Vesna, mnohým z nás bleskne hlavou myšlenka, jak pomoci rodině, nebo malému pacientovi. Na tomto základě vznikla aktivita na uspořádání prvního dobročinného pochodu na Černou horu, kdy výtěžek ze startovného pomůže zakoupit potřebnou rehabilitační pomůcku vybranému dítěti z Vesny.

V sobotu 22. 9. 2018 zveme všechny, kteří chtějí pomáhat, ale i jejich rodinné příslušníky nebo kamarády na první ročník „Janského pochodu na Černou horu pro dobrou věc“.

Startovné je ve výši 200 Kč, platí se u startu . Všechny vybrané finanční prostředky věnujeme přes nadaci DUHA z Trutnova na zakoupení repasované rehabilitační pomůcky  motomed, kterou dostane malý pacient Filip Harbich bojující s následky po těžké onkologické diagnóze. Na konci pochodu čeká účastníky občerstvení v bufetu na horní stanici lanovky Černohorský Express v podobě piva, nealkoholických nápojů a polévky. Do 18 hodin můžete zdarma sjet z Černé hory dolů lanovkou.

REGISTRACE: Proběhne v sobotu 22. 9. 2018 před ředitelstvím lázní u stolečku, kde najdete pracovnice obchodu Irenu Korytářovou a Zuzanu Pichlovou. Každý účastník bude zapsán do startovací listiny a obdrží mapku trasy pochodu a reflexní náramek, který ho opravňuje ke konzumaci občerstvení a jízdě lanovkou dolů z Černé hory.

START POCHODU: Účastnit se můžete pěšky nebo na kole. Startujeme 10:00 hod. Pracovníci, kterým v sobotu končí pracovní doba později, se mohou za ostatními vydat na Černou horu samostatně a tam se přihlásit u jmenovaných kolegyň. I jim přidělíme reflexní náramek na konzumaci a jízdu lanovkou.

TRASA PRO PĚŠÍ: Z kolonády k Lesnímu domu, na Modrokamennou boudu, po zelené značce na Pardubické boudy, dále po modré značce až na horní stanici lanovky. U startu dostane každý účastník zakreslenou mapku.

TRASA PRO CYKLISTY: Cyklisté se z Modrokamenné boudy vydají na Krausovy boudy a pokračují po značené cyklistické trase, cesta K1B, na Pardubické boudy a dále na horní stanici lanovky na Černé hoře.

Vážení účastníci, nesoutěžíme, nejdeme na čas, není důležité, jak dlouho vám cesta bude trvat. Důležitá je vaše účast, dobrý pocit z pohybu s přáteli v krásné přírodě, a především pomoc nemocnému Filípkovi, která z této akce vzejde. Těšíme se na vás všechny na startu, ale i na konci pochodu. IK

 

Dárkové poukázky